همه اخبار و مقاله ها

خبرنگاران اولین شهید سلامت بردسکن ثبت شد

مشهد- خبرنگاران- مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن در استان خراسان رضوی از ثبت اولین شهید سلامت در این شهر اطلاع داد.

7 آذر 1399

بورس و مسئولیت اجتماعی، سیاسی و اخلاقی سازمان حکمرانی، چرا حاکمیت نمی تواند نسبت به ریزش بورس بی تفاوت باشد؟

پرویز امینی نوشت: کسانی که با اعتماد به وعده دولت در تضمین اصل دارایی ها و نیز سودآوری قابل قبول، وارد این بازار شدند و اینک با یک سقوط بهمن وارِ در کمتر از دوماه پولشان در حال دود شدن است و وعده های مکرر دولتی ها و رئیس مجلس در بهبود شرایط بازار بورس تحقق...

7 آذر 1399

بهترین دانشگاه های آمریکا استخدام فارغ التحصیلی

بهترین دانشگاه های آمریکا برای استخدام بعد از فارغ التحصیلی

6 آذر 1399

واکنش سفیر ایران در لندن به تحریم وزیر نفت

سفیر ایران در انگلیس به تحریم وزیر نفت واکنش نشان داده و نوشته است: ملت و دولت ایران برای شکست سیاست تحریم و فشار حداکثری آمریکا متحد هستند.

5 آذر 1399

خبرنگاران انتصار: ناکامی در تمدید محدودیت های تسلیحاتی پمپئو را به هذیان گویی وادار کرد

تهران-خبرنگاران- استاد علوم سیاسی دانشگاه آلابامای جنوبی گفت: عدم همراهی اروپا با آمریکا در تمدید محدودیت های تسلیحاتی و ناکامی آمریکا در این زمینه پمپئو را به هذیان گویی وادار کرد.

4 آذر 1399

نام گذاری خیابانی در منطقه یک تهران به نام مرحوم محمدرضا حافظی

خیابانی در منطقه یک تهران و در نزدیکی محل جامعه خیرین مدرسه ساز به نام رئیس فقید این مجموعه مرحوم محمدرضا حافظی نام گذاری می گردد.

4 آذر 1399

خبرنگاران مشخص و تصویب حریم قانونی تپه 6هزارساله کلار مازندران

نوشهر- خبرنگاران - معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران از تصویب حریم قانونی اثر تاریخی تپه کلار شهرستان کلاردشت اطلاع داد و گفت: این محوطه از این پس تحت نظارت میراث فرهنگی بوده و هرگونه تغییری باید با اجازه این نهاد...

4 آذر 1399

آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور شروع شد

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی کشور 1399 امروز 24 مهر ماه 99 دو نوبت صبح ساعت 8 و 30 دقیقه و عصر ساعت 14 برگزار می گردد.

3 آذر 1399

ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه بیرجند به صورت غیرحضوری انجام می گردد

روابط عمومی دانشگاه بیرجند در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد که ثبت نام دانشجویان جدید دوره دکتری در این دانشگاه به صورت غیرحضوری انجام می گردد.

3 آذر 1399

50 روز مذاکره بی حاصل ، بازگشت بعضی از اعضای هیأت دولتی به کابل

تعدادی از نمایندگان هیأت دولتی افغانستان که برای مذاکرات صلح به دوحه رفته اند، در حالی پس از نزدیک به 50 روز مصاحبه با گروه طالبان بدون کسب دستاوردی به کابل بازگشته اند که نگرانی درباره شکست مذاکرات بین دو طرف رو به افزایش است.

2 آذر 1399

پیشرفت کشتی گیران در لیگ برتر امیدوارکننده است، افت طبیعی بود

عباس حاج کناری مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان که به عنوان یکی از اعضای کمیته فنی مسابقات لیگ برتر، بر مصاف آزادکاران نظارت داشت در مصاحبه با مهر گفت: تمامی آزادکاران بعد از ماه ها دوری از مسابقات وارد لیگ شدند و آنها در این مدت فقط به تمرینات انفرادی و...

2 آذر 1399

طرز تهیه سس لازانیا

مدت زمان تهیه سس لازانیا (سس سفید بشامل) حدود 10 دقیقه می باشد. در صورت تمایل می توانید از پنیر پارمزان رنده شده در ساختار این سس استفاده نمایید. توجه داشته باشید که این سس به سرعت سفت خواهد شد لذا می بایست در زمان مناسب تهیه و استفاده شود.

1 آذر 1399

اولین بازدید میدانی مدیرعامل سازمان بنادر پس ازحمله سایبری ناموفق

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، محمد راستاد در سفر یک روزه به هرمزگان و در بازدید از بندر شهیدرجایی با بیان اینکه تمامی فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری انواع محموله های صادراتی و تخلیه...

1 آذر 1399

پرونده امتناع سازمان خصوصی سازی در لغو واگذاری شرکت هفت تپه به دادسرای دیوان محاسبات ارجاع داده شد

سازمان خصوصی سازی از فسخ قرارداد واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امتناع کرد؛ بنابراین، پرونده این سازمان به دادسرای دیوان محاسبات کشور ارجاع شد.

30 آبان 1399

آمار جهانی کرونا ؛ عبور مبتلایان از عدد 38 میلیون

تعداد مبتلایان به کووید19 از مرز 38 میلیون نفر گذشت.

30 آبان 1399

خسارت 10 میلیاردی کرونا به واحدهای گردشگری و اقامتی رفسنجان

خبرنگاران/کرمان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رفسنجان گفت: کرونا تا به امروز 10 میلیارد تومان به واحدهای گردشگری و اقامتی شهرستان خسارت وارد نموده است.

29 آبان 1399

آمریکا کشورهای در ارتباط با ایران را تهدید کرد

خبرنگاران : مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا درباره تحریم های اعمال شده علیه چند شرکت کشتی رانی چین، کشورها و طرف ها را به تحریم در صورت تجارت با کشتی رانی ایران تهدید کرد.

29 آبان 1399

شخصیت خود را با این تصاویر بشناسید

تصاویری با خطای دید در علم روانشناسی کاربرد زیادی دارند چرا که شخصیت افراد را معرفی می کنند.

28 آبان 1399

لاشکی: تبلت های دانش آموزی در اختیار دانش آموزان مناطق محروم قرار گیرد

تهران (پانا) - اعضای شورای معاونان در هشتمین برنامه گفت وگوی هفته برمدار تحول و بهبود یادگیری، که با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات و به صورت ویدئوکنفرانس برگزار گردید به تشریح و تبیین برنامه های آموزش و پرورش پرداختند.

28 آبان 1399

هیچ مسئله ای از بابت تامین آرد و پخت نان در آذربایجان شرقی وجود ندارد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی هرگونه شایعات مربوط به کمبود و گرانی نان در تبریز و سایر شهرستان های استان را تکذیب کرد.

27 آبان 1399
تعداد: (773)