اخبار صنعت

هواشناسی، در کدام استان ها شاهد بارش باران خواهیم بود؟

در بعضی نقاط استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان و کرمانشاه بارش پراکنده، وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی می گردد.

13 آذر 1399

نرخ بیکاری انگلیس در اوج چهار سال اخیر

نرخ بیکاری انگلیس به 4.5 درصد رسید.

8 آذر 1399

واکنش سفیر ایران در لندن به تحریم وزیر نفت

سفیر ایران در انگلیس به تحریم وزیر نفت واکنش نشان داده و نوشته است: ملت و دولت ایران برای شکست سیاست تحریم و فشار حداکثری آمریکا متحد هستند.

5 آذر 1399

خبرنگاران مشخص و تصویب حریم قانونی تپه 6هزارساله کلار مازندران

نوشهر- خبرنگاران - معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران از تصویب حریم قانونی اثر تاریخی تپه کلار شهرستان کلاردشت اطلاع داد و گفت: این محوطه از این پس تحت نظارت میراث فرهنگی بوده و هرگونه تغییری باید با اجازه این نهاد...

4 آذر 1399

پرونده امتناع سازمان خصوصی سازی در لغو واگذاری شرکت هفت تپه به دادسرای دیوان محاسبات ارجاع داده شد

سازمان خصوصی سازی از فسخ قرارداد واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امتناع کرد؛ بنابراین، پرونده این سازمان به دادسرای دیوان محاسبات کشور ارجاع شد.

30 آبان 1399

اقامه نماز باران در سوریه به دعوت بشار اسد

به دنبال خشک سالی و آتش سوزی های گسترده در جنگل های سوریه، سوری ها روز یکشنبه به دعوت بشار اسد رئیس جمهوری این کشور در همه مساجد کشور نماز استسقاء (طلب باران) اقامه کردند.

22 آبان 1399

خبرنگاران همکاری وزارت نفت و لوله گستر اسفراین گسترش می یابد

بجنورد - خبرنگاران- مجری طرح احداث ایستگاه های تقویت فشار گاز شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بیان نمود: این شرکت برای واگذاری قرارداد فراوری محصولات پروژه های جدید خود (ان. جی. ال) به مجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین آمادگی دارد.

21 آبان 1399

دانشگاه های موردتایید وزارت علوم در اتریش سپتامبر 2020

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در اتریش برای آغاز در سپتامبر 2020

19 آبان 1399

4500 معدن غیرفعال در کشور

خبرنگاران : معاون امور معادن و صنایع وزارت صمت با بیان این که حدود 11 هزار پروانه بهره برداری معدن صادر شده که حدود 4500 مورد آن غیر فعال است اعلام کرد؛ برخی از معادن به این دلیل تعطیل شده که ماده معدنی آن ها خریدار ندارد....

19 آبان 1399

ارزش سهام عدالت به مرز 13 میلیون رسید

در خاتمه معاملات امروز بازار سهام هم زمان با افت 1.5 درصدی شاخص کل، ارزش سهام عدالت با ریزش 7 درصدی به 14 میلیون و 82 هزار تومان رسید.

18 آبان 1399

تغییر چشم انداز روابط ایران- کره جنوبی با تداوم بدعهدی های سئول

دو سال از بلوکه شدن 7 تا 9.5 میلیارد دلار از دارایی های ایران توسط کره جنوبی می گذرد و با وجود تلاش های دیپلماتیک تهران و حتی دستور رییس جمهوری به رییس بانک مرکزی برای پیگیری این مطالبات، سئول گام موثری در این زمینه برنداشته است.

16 آبان 1399

خبرنگاران توافق دولت صنعا و سازمان ملل برای تعمیر نفتکش صافر در غرب یمن

تهران-خبرنگاران- شبکه خبری المیادین شنبه شب گزارش داد که سازمان ملل متحد و دولت نجات ملی مستقر در صنعا و مورد حمایت انصارالله برای تعمیر فوری نفتکش صافر در بندر الحدیده در غرب یمن توافق کردند.

11 آبان 1399

تخفیف ویژه هند برای انتقال بار به چابهار تمدید شد

خبرنگاران؛ دولت هند از تمدید تخفیف 40 درصدی حمل بار به بندر چابهار ایران را به مدت یک سال دیگر اطلاع داد..

3 آبان 1399

مسائل اقتصادی ریشه خارجی ندارد

اقتصاد ایران در سال های اخیر با پیچیده ترین، وسیع ترین و اثرگذارترین تحریم های بین المللی روبرو بوده است. وابستگی فرآیندهای تولید به داده های خارجی، وابستگی به درآمدهای حاصل از صادرات نفت خام و فرآورده های نفتی و شکاف بین عرضه و تقاضای برخی کالاهای اساسی...

28 مهر 1399

آرکائیسم و کهن گرایی در اشعار علی اکبری جایی ندارد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در بوشهر، بشیر علوی، نویسنده، پژوهشگر و منتقد ادبی بوشهری به تازگی نقدی را بر چهار اثر حسین علی اکبری هره دشت، شاعر و استاد دانشگاه - که در بهار سال جاری منتشر شده اند - نوشته است و اشعار این شاعر را مورد کند و کاو قرار داده...

23 مهر 1399

خبرنگاران محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان شد

اصفهان - خبرنگاران - محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان انتخاب شد.

20 مهر 1399

عرضه بلوکی دارا دوم کاملا منتفی شد؟

خبرنگاران : محسن علیزاده، عضو کمیسیون مالی مجلس در توییتر خود نوشت: در راستای پیگیری خبر تکذیب صندوق دارادوم وزارت اقتصاد و وزارت نفت و سازمان خصوصی سازی، مصاحبه انجام شد و عرضه به صورت بلوکی منتفی شد.

10 مهر 1399

روسیه قرارداد نفتی آمریکا با کرد های سوریه را محکوم کرد

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای با محکومیت قرارداد نفتی یک شرکت آمریکایی با کرد های سوریه، واشنگتن را به تاراج منابع طبیعی سوریه متهم کرد.

7 مهر 1399

خبرنگاران فرماندار: خروج گندم از هشترود قاچاق محسوب می شود

مراغه - خبرنگاران - فرماندار هشترود گفت: خروج گندم از شهرستان قاچاق محسوب شده و با متخلفان برابر قانون مبارزه با قاچاق برخورد خواهد شد.

6 مهر 1399

خسارت 320 میلیارد دلاری کرونا برای گردشگری جهانی

بر اساس جدیدترین گزارش سازمان جهانی گردشگری، ترس از ابتلا به ویروس کرونا تنها در سال جاری، میلیاردها دلار خسارت برای صنعت گردشگری به دنبال داشته است.

30 شهریور 1399
تعداد: (123)