پیام نماینده مردم بم در خانه ملت به رییس جمهور

به گزارش مجله گرگانلند، خبرنگاران/کرمان نماینده مردم بم، فهرج، نرماشیر و ریگان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو به عنوان جانشین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور در استان کرمان گفت: شما پیام ما را به رییس جمهور برسانید که 16 سال از زلزله بم گذشته و هنوز مردم بدهکار بانک ها هستند و نمی توانند تسهیلات دریافت نمایند و بزرگ ترین ضرر را شبکه بانکی دارد که نه وصولی، نه پرداختی و نه تجدید منابع داشته است و از سوی دیگر دلمان خوش است که اعتبار مصوب داریم.

پیام نماینده مردم بم در خانه ملت به رییس جمهور

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

حبیب اله نیکزادی شامگاه دوشنبه نهم دیماه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با حضور وزیر نیرو اظهار کرد: بیست و سومین سال خشکسالی را تجربه می کنیم و دولت خیلی به این موضوع توجه نمی کند و مرتب فرع به اصل بدهی کشاورزان اضافه می گردد و مرتب فقط سود می دهند.

وی خطاب به وزیر نیرو گفت شما پیام ما را به رییس جمهور برسانید که 16 سال از زلزله بم گذشته و هنوز مردم بدهکار بانک ها هستند و نمی توانند تسهیلات دریافت نمایند و بزرگ ترین ضرر را شبکه بانکی دارد که نه وصولی، نه پرداختی و نه تجدید منابع داشته است و از سوی دیگر دلمان خوش است که اعتبار مصوب داریم.

نیکزادی توضیح داد: در شرق استان کرمان روستاهایی با بیش از 10 خانوار داریم اما به دلیل اینکه کد آبادی ندارند، به آنها برق داده نمی گردد که درخواست داریم برای حل این مشکل دستور لازم صادر گردد.

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت آب سد نساء بم اعلام کرد: مردم ما به خاطر مصرف آب ناسالم گرفتار شده اند در حالی که آنچه که داریم رها نموده ایم.

وی در انتها خاطر نشان کرد: چهار رودخانه در منطقه شرقی استان کرمان داریم که سه سال قبل پیشنهاد دادیم بر روی این رودخانه ها مطالعاتی صورت گیرد تا آب آنها هدر نرود و بتوانیم از این آب استفاده کنیم که هنوز به جایی نرسیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 157

به "پیام نماینده مردم بم در خانه ملت به رییس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام نماینده مردم بم در خانه ملت به رییس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید