دفاعیات وکیل نعمت زاده

به گزارش مجله گرگانلند، ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده دختر وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت، احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان مالی به ریاست قاضی مسعودی مقام در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار گردید.

دفاعیات وکیل نعمت زاده

به گزارش مجله گرگانلند، در ابتدای این جلسه قاضی مسعودی مقام از وکیل دیگر شبنم نعمت زاده خواست که با حضور در صندلی دفاعیات خود را بیان کند.

وکیل شبنم نعمت زاده پس از قرار دریافت در صندلی اظهار کرد: دلیل قانع نماینده ای در فرآیند پرونده دیده نشد که وجوهی را وصول نموده باشند و معین نیست جهت تحقیق رکن مادی جرم به کجا می رسد.

وی در رابطه با بحث قاچاق اضافه کرد: شرکت جهت کاهش هزینه های خود اقدام به بستن بعضی انبارها از جمله انبار مرکزی می نمایند و این انبار دارای مجوز بوده است و انبار کرج که با مبلغ 18 میلیون تومان اجاره شده بود در حال نامه نگاری با سازمان غذا و دارو بوده است.

وکیل شبنم نعمت زاده ادامه داد: با عنایت به اینکه شرکت مزبور دارای مجوز سراسر کشور بوده و دارای مجوز ماموریت فنی مربوط بوده است طی نامه 97.3.12 جهت بازدید انبار پاسخ داده اند و داروهای انبار از جمله مجوزهای رسمی توسط شرکت رسا فارمد تقدیم شده است.

این خبر تکمیل می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 23

به "دفاعیات وکیل نعمت زاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاعیات وکیل نعمت زاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید