نمایشگاه گردشگری اوترخت هلند

به گزارش مجله گرگانلند، نمایشگاه گردشگری اوترخت هلند

به نقل از ایسنا، نمایشگاه سالیانه گردشگری اوترخت به نام Vakantiebeurs یکی از مناسبت های مهم گردشگری در هلند و حتی در اروپاست که در آن شرکت های مختلف دنیاگردی از سراسر دنیا با حضور در این نمایشگاه به معرفی خود و ظرفیت های دنیاگردی کشورشان می پردازند.

نمایشگاه گردشگری اوترخت هلند

با تور هلند از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید و در شهر زیبای آمستردام گشت و گذار کنید.

نمایشگاه یاد شده در امسال در تاریخ 21 دی ماه 1395 برابر با 10 ژانویه 2017 توسط شهردار اوترخت، مقامات مربوطه از وزارت امور خارجه و سایر نهادهای مربوطه هلند باحضور تعدادی از سفرا و دیپلمات های مقیم از جمله جناب آقای دکتر جهانگیری سفیر کشورمان در لاهه افتتاح شد.

این نمایشگاه تا تاریخ 26 دی ماه برابر با 15 ژانویه ادامه داشت. تعداد زیادی از شرکت های گردشگری متعلق به کشورهای اروپایی، آسیایی، آفریقایی و آمریکایی در این نمایشگاه شرکت نموده اند.

شرکت های ایرانی در امسال به صورتی متفاوت در این نمایشگاه حضور یافته اند. 13 شرکت خدمات جهانگردی از مناطق مختلف کشورمان تحت مدیریت مرکز تجاری - فرهنگی ایران و هلند، با ایجاد غرفه های متعدد در مکان 500 متری مختص به جمهوری اسلامی ایران و نصب تابلوهای زیبا که هر کدام به نحوی معرف بخشی از جذابیت ها و غنای فرهنگی کشورمان است، در نمایشگاه هلند حضور چشم گیری داشتند.

توزیع غذای ایرانی، چای ایرانی، سوغات ایرانی و … بوسیله پذیرایی کنندگان با لباس های محلی و پخش موسیقی های مختلف ملی و محلی در غرفه های وابسته به جمهوری اسلامی ایران، جذابیت مضاعفی را برای بازدید کنندگان ایجاد نموده است.

به گزارش ایسنا، دفتر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نیز در هلند با استقرار در مکان اختصاصی ایران در این نمایشگاه، خدمات مسافرتی را به جهانگردان معرفی نمود. همچنین، علیرضا جهانگیری سفیر کشورمان در لاهه، با حضور در این نمایشگاه، غرفه کشورمان را افتتاح کرد.

تعدادی از سفرای مقیم از جمله سفرای عراق، لبنان، سریلانکا، کانادا و … در مراسم افتتاحیه غرفه ایران حضور داشتند و سفیر کشورمان در لاهه در گفت و گو با نمایندگان شرکت های ایرانی حاضر در این نمایشگاه، با تأکید بر اهمیت صنعت توریسم و لزوم رونق بخشیدن به این صنعت با جذب جهانگردان مختلف به ویژه از کشورهای اروپایی، بر این امر تأکید کرد که سایر جنبه ها و مسائل مرتبط با صنعت توریسم از جمله مسائل فرهنگی، مالی، اجتماعی، سیاسی و حتی مذهبی همیشه باید مد نظر شرکت های جهانگردی قرار داشته باشد؛ چراکه در اغلب موارد، رشد صنعت توریسم به رشد سرمایه گذاری، افزایش مراودات مالی و سیاسی و گسترش مناسبات فرهنگی، اجتماعی و علمی یاری می نماید.

منبع: سفرمی
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 286

به "نمایشگاه گردشگری اوترخت هلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه گردشگری اوترخت هلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید