شخصیت خود را با این تصاویر بشناسید

به گزارش مجله گرگانلند، تصاویری با خطای دید در علم روانشناسی کاربرد زیادی دارند چرا که شخصیت افراد را معرفی می کنند.

شخصیت خود را با این تصاویر بشناسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، به گفته هرمان رورشاخ، خالق یک نوع آزمایش با ترکیب جوهر و آب، تصاویر تشکیل شده در ترکیب، می تواند شخصیت افراد را معین کند. زیرا این تصاویر به مواردی که در ذهن آن ها اتفاق می افتد، اشاره می کنند و همچنین برخی از ویژگی های پنهان شخصیت را نشان می دهند.

با آزمونی که در ادامه برای شما آماده شده است چیز های جالب و جدیدی در مورد خود و شخصیت خود خواهید آموخت و تمام کاری که باید انجام دهید این است که به تصاویر نگاه کنید و آنچه در اولین نگاه می بینید، به زبان بیاورید.

تنها چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که شما در حال انجام یک بازی هستید، یعنی نتایج آن را نباید زیاد جدی بگیرید.

لب، درخت یا ریشه

لب

اگر در تصویر، لب های انسان مشاهده می کنید، شما همیشه کار ها را به همان شکلی که باید، انجام می دهید و افراد و فعالیت ها را بر اساس ارزش واقعی آن ها قضاوت می کنید و علاوه بر این، سعی نمی کنید محیط اطراف خود را تغییر دهید یا رمزگشایی کنید و به معنای پنهان هر چیزی دست پیدا کنید.

درختان

شما یک فرد بلندپرواز هستید که همیشه دقیق تر از دیگران به همه چیز نگاه می کنید. همچنین خصیصه کمال گرایی دارید و در هر شرایطی، به دنبال بهترین ها برای خودتان هستید.

ریشه ها

فردی مترقی هستید که همیشه سعی در بهبود یا تغییر شرایط دارید.

تمساح یا قایق

تمساح

در صورتی که یک تمساح را در تصویر دیده اید باید بدانید که شما به طور ذاتی می توانید کمی نسبت به جزئیات بی دقت و بی توجه باشید و همچنین یک فرد عمل گرا هستید که اهل ریسک کردن، نیستید.

قایق

تفاوت های ظریف و جزئی قابل مشاهده را دوست دارید و ترجیح می دهید در میان جمع و همچنین فردی خلاق و منحصر به فرد باشید. به هر حال، سعی می کنید به طور کلی به دنیا نگاه کنید و وقت خود را صرف جزئیات بی معنی نکنید.

نمایه یا شمعدانی

دو نمایه

در دو طرف، تصویر دو نمایه می بینید که اگر در اولین نگاه متوجه آن ها شدید، نشانگر این است که شما به بررسی جزئیات علاقه مند هستید و ترجیح می دهید در هنگام رویارویی با مسائل از آن ها فرار کنید.

شمعدانی

ترجیح می دهید برای دیدن تصویر کامل، چند قدم به عقب بازگردید و قبل از نزدیک شدن به مسائل یا حل کردن آن ها، به مطالعه و جمع آوری اطلاعات بپردازید.

صخره یا چهره

صخره

شما فردی خوش بین هستید که به راحتی با تغییرات محیط پیرامون خود سازگار می شوید و علاوه بر این، قادر هستید به سرعت با مردم اطرافتان گرم بگیرید و همین باعث نفرت شما از تنهایی است. شما فردی پرشور هستید که در ذهن خود هزاران ایده جدید دارید.

چهره

اگر در این تصویر، متوجه چهره شدید، باید بدانید که شما فردی فوق العاده خلاق هستید که دنیا را مکانی پر از گشودگی ها و دستاورد های جدید می بینید.

شهود، خرد، خوشبختی و رضایت از کنجکاوی خستگی ناپذیر شما از مهم ترین موارد زندگیتان است که ذوق سلیقه کامل و درک حساسی از هنر، شعر، موسیقی و ادبیات دارید.

آیا با این تست روانشناسی، چیزی دستگیرتان شد؟ این نتایج چه بودند؟ نتایج تست روانشناسی خود با استفاده از تصاویر دارای خطای دید را با ما در میان بگذارید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 768

به "شخصیت خود را با این تصاویر بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت خود را با این تصاویر بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید