رونمایی از مستندهای گردشگری و برنامه تلویزیونی سینمای جوان

به گزارش مجله گرگانلند، در پی توافقات و تفاهم نامه همکاری انجمن سینمای جوانان ایران و شبکه مستند سیما مجموعه مستندهای گردشگری ایران و برنامه تلویزیونی سینمای جوان رونمایی می گردد.

رونمایی از مستندهای گردشگری و برنامه تلویزیونی سینمای جوان

با سفر به عمان در تابستان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

سال گذشته در پی گسترش همکاری های انجمن سینمای جوانان ایران و شبکه مستند سیما توافق فراوری 100 مستند کوتاه با مضامین تنوع فرهنگی، فرهنگ بومی و جاذبه های گردشگری ایران امضا و مراحل فراوری این آثار شروع شد. از این مجموعه تعداد بیست عنوان مستندهای کوتاه که توسط فیلمسازان بومی سراسر کشور با حمایت شبکه مستند سیما و اجرای دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران فراوریشده است روز دوشنبه 26 بهمن ماه طی مراسمی رونمایی می گردد.

همچنین در پی تفاهم نامه فراوری برنامه تلویزیونی سینمای جوان با موضوع معرفی ظرفیت های گردشگری استان ها، سوابق دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور و معرفی فیلمسازان بومی برجسته از این برنامه تلویزیونی نیز در این رویداد رسانه ای رونمایی خواهد شد.

در این مراسم که در محل ستاد مرکزی انجمن سینمای جوانان ایران و با حضور امیر تاجیک مدیر شبکه مستند سیما، فرید فرخنده کیش مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و جمعی از مدیران و معاونین دو نهاد برگزار خواهد شد ضمن رونمایی از 20 مستند آماده نمایش و برنامه تلویزیونی سینمای جوان، در مورد ادامه فراوری این آثار و گسترش زمینه های همکاری دیگر نیز اخباری منتشر خواهد شد.

این آثار و برنامه ها در راستای اهداف جامع انجمن سینمای جوانان ایران در مورد تمرکززدایی، حمایت از فیلمسازان بومی سراسر کشور، به تصویر کشیدن گنجینه فرهنگ بومی و زیبایی های ایران اسلامی با حمایت شبکه مستند سیما فراوری و به زودی از شبکه مستند سیما به نمایش درخواهد آمد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 257

به "رونمایی از مستندهای گردشگری و برنامه تلویزیونی سینمای جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از مستندهای گردشگری و برنامه تلویزیونی سینمای جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید