روسیه ادعای تازه علیه ایران را رد کرد

به گزارش مجله گرگانلند، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین این ادعا که ایران مانع دسترسی بازرسان آژانس به بعضی مناطق برای بازرسی شده را رد کرد.

روسیه ادعای تازه علیه ایران را رد کرد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش مجله گرگانلند، اولیانوف در توئیترش نوشت:

ایران دسترسی را رد ننموده بلکه تا کنون این دسترسی را فراهم ننموده است. این تفاوت دارد. ایران حق آژانس بین المللی انرژی اتمی را زیر سوال نبرده است و برای ادامه رایزنی ها آماده است.آژانس بین المللی انرژی اتمی نگرانی های خود در این خصوص را ابراز داشته اما همچنان آماده گفت وگو است. اجازه دهید امیدوار باشیم این مسائل به زودی حل شوند.

روز گذشته آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش هایی نگرانی های جدی از ادامه عدم اجازه ایران برای دسترسی به دو محلی ابراز داشته که احتمالا مواد هسته ای و فعالیت های هسته ای اعلام نشده داشته اند.

اولیانوف روز گذشته نیز از انتشار زودهنگام گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی در رسانه های غربی انتقاد نموده است.

اولیانوف در توئیتر نوشت: گزارش امروز آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره اجرای توافقات پادمانی در ایران 5 دقیقه بعد از توزیع آن در میان اعضای شورای حکام در رسانه های غربی منتشر شد. اصل محرمانگی هیچ جایی در آژانس ندارد.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 554

به "روسیه ادعای تازه علیه ایران را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه ادعای تازه علیه ایران را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید