دعوتنامه ای از برزیل نداشتیم، با کویت و تیم اروپایی بازی می کنیم

به گزارش مجله گرگانلند، داود پرهیزکار در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن تشریح آخرین برنامه های آماده سازی تیم ملی فوتسال ایران گفت: لیگ برتر فوتسال از هفته گذشته شروع شده است. تعطیلات نیم فصل لیگ بین روزهای پنجم تا شانزدهم بهمن خواهد بود. در کوشش هستیم تا در این فاصله که فیفادی هم هست، دو بازی تدارکاتی با یک کشور اروپایی انجام بدهیم. مذاکراتی با یکی، دو کشور هم انجام شده است. یکی از این کشورها از شرق اروپا است.

دعوتنامه ای از برزیل نداشتیم، با کویت و تیم اروپایی بازی می کنیم

با تور برزیل ارزان از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

وی اضافه نمود: در آن مقطع زمانی مسابقات فوتسال اروپا هم برگزار می گردد. متاسفانه یا بیشتر تیم ها درگیر مسابقات هستند و یا از این رقابت ها حذف شده اند و انگیزه ای برای انجام بازی تدارکاتی ندارند. تمام کوششمان را به کار می گیریم که اگر بگردد با یکی دو کشور به توافق برسیم و حتی می توانیم یک مینی تورنمنت در ایران برگزار کنیم.

رئیس کمیته فوتسال گفت: بعد از فیفادی بهمن، لیگ برتر تا دهم اسفند ادامه خواهد داشت؛ یعنی تا خاتمه مرحله نخست مسابقات لیگ. سپس اردوی نهایی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آغاز می گردد. با کشور کویت به توافق رسیدیم که اردوی یک هفته ای در این کشور برپا کنیم و دو بازی تدارکاتی هم با آنها انجام بدهیم. سپس به ایران می آییم و بعد از آن برای مسابقات قهرمانی آسیا دوباره راهی کویت می شویم.

پرهیزکار درباره شایعاتی که پیرامون برگزاری بازی تیم ملی فوتسال ایران با تیم هایی نظیر برزیل و آرژانتین وجود داشت، تاکید نمود: جایی عنوان شده بود که برزیل برای ایران دعوتنامه فرستاده و ما پاسخ منفی داده ایم. چنین چیزی صحت ندارد و دعوتنامه ای برای تیم ملی فوتسال ایران نفرستاده بودند. ضمن اینکه ما هم فرصتی برای بازی با برزیل نداریم. در کوشش هستیم تا بعد از مسابقات قهرمانی آسیا برای برگزاری بازی رفت و برگشت با برزیل به توافق برسیم؛ یعنی قبل از آغاز جام جهانی فوتسال. مذاکرات غیر رسمی داشته ایم و اگر به نقطه نظر مشترک برسیم، مکاتبه خواهیم کرد.

رئیس کمیته فوتسال در خاتمه درباره احتمال منحل شدن کمیته فنی و توسعه فوتسال طبق اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال گفت: فعلاً که فدراسیون با اساسنامه قبل کارها را انجام می دهد. اگر اساسنامه جدید مبنای کار باشد، فدراسیون باید تصمیم بگیرد که کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی زیر نظر کجا فعالیت کند. رسماً چیزی اعلام نشده و کمیته فنی هم جلسه ای نداشته است چون رویدادی برگزار نشده است که کمیته فنی تشکیل جلسه بدهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 845

به "دعوتنامه ای از برزیل نداشتیم، با کویت و تیم اروپایی بازی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوتنامه ای از برزیل نداشتیم، با کویت و تیم اروپایی بازی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید