دعوت از 87 متقاضی مهاجرت در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

به گزارش مجله گرگانلند، استان بریتیش کلمبیای کانادا در جدیدترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی یا PNP که دیروز مورخ 9 ژوئن برگزار کرد از 87 متقاضی برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان دعوتنامه صادر کرد. گفتنی است برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا متقاضیان مهاجرت را از دسته های اکسپرس انتری Express Entry BC و Skills Immigration انتخاب می کند.

دعوت از 87 متقاضی مهاجرت در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

حداقل امتیاز متقاضیان در هر دسته 82 بوده است. متقاضیان برای دریافت دعوتنامه از طریق دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا می بایست ابتدا در سیستم اکسپرس انتری فدرال دارای پرفایل باشند. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر جهان بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.

متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد.

بریتیش کلمبیا اخیرا Tech Pilot را تا یک سال دیگر و تا ژوئن 2021 تمدید نمود. این پایلوت مهاجرت کاری نیروی کار خارجی شاغل در بخش تکنولوژی را که در 29 عنوان شغلی پیشنهاد کار دارند فراهم می کند. پیشنهاد شغل باید حداقل یا ساله باشد و نیز باید هنگام ارائه درخواست متقاضیان، 120 روز از این دوره یک ساله فرصت به جای مانده باشد.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1384

به "دعوت از 87 متقاضی مهاجرت در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 87 متقاضی مهاجرت در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید