برنامه ویژه سازمان نوسازی مدارس کشور در برطرف مسئله مدارس مناطق عشایری

به گزارش مجله گرگانلند، تهران (پانا) - معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس کشور در جلسه کارگروه فضاها و مدارس مناطق عشایری از برنامه ها و اقدامات ویژه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در حل مسائل مربوط به مدارس مناطق عشایری اطلاع داد.

برنامه ویژه سازمان نوسازی مدارس کشور در برطرف مسئله مدارس مناطق عشایری

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، جلسه کارگروه فضاهای آموزشی و مدارس مناطق عشایری با حضور داریوش ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان و اعضای کارگروه برگزار گردید.

ورناصری با بیان اینکه یکی از مسائل و دغدغه های اصلی ما موضوع مدارس مناطق عشایری و صعب العبور است که به دلیل شرایط طبیعی و زیرساختی تمهیدات و تدابیر ویژه ای را می طلبد، اضافه کرد: درحال حاضر استان های سیستان و بلوچستان، خوزستان، فارس، آذربایجان غربی و کرمان بیشترین مدارس از این دست را دارند.

وی اظهار داشت: این کارگروه با دریافت دیدگاه ها و نقطه نظرات کارشناسان استان ها به منظور اتخاذ بهترین راهکار تشکیل شده است و دکتر رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور نیز در همایش مدرسه ایرانی-معماری ایرانی که اسفندماه گذشته برگزار گردید، از صاحب نظران و جامعه مهندسی و دانشگاهی کشور برای ارائه پیشنهادات و راهکارهای بهبود شرایط مدارس این مناطق دعوت کرد.

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس کشور ابراز امیدواری کرد با تاکید و پیگیری ویژه دکتر رخشانی مهر در سال 1400 برنامه ها و اقدامات ویژه ای را برای این قبیل مدارس در نظر داریم که انشاءالله مسائل مربوط به مدارس و فضاهای آموزشی در مناطق عشایری و صعب العبور نیز در سراسر کشور برطرف گردد.

در ادامه جلسه نیز مباحث فنی و کارشناسی اعضای کارگروه فضاهای آموزشی و مدارس مناطق عشایری صورت گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1054

به "برنامه ویژه سازمان نوسازی مدارس کشور در برطرف مسئله مدارس مناطق عشایری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ویژه سازمان نوسازی مدارس کشور در برطرف مسئله مدارس مناطق عشایری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید