اولیانوف: جبهه متحدی علیه ایران در مذاکرات وجود ندارد

به گزارش مجله گرگانلند، تهران (پانا) - نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین به اظهارات یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.

اولیانوف: جبهه متحدی علیه ایران در مذاکرات وجود ندارد

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در واکنش به پیامی از ابوالفضل عمویی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران که درباره مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین گفته بود، ضرب الاجل چند هفته ای برای غرب است، نه ایران. اگر در دست یافتن به توافقی خوب جدیت دارید، از لجاجت دست بردارید و پیشنهاد ایران برای برطرف تحریم ها را بپذیرید. زمان به نفع شما پیش نمی رود، در صفحه توییترش نوشت: از لحاظ مفهومی، ما هوادار رویکردی متفاوت هستیم. ما با این درک پیش می رویم که همه ما در یک قایقیم. در مذاکرات وین، هیچ جبهه متحدی علیه ایران وجود ندارد.

اولیانوف ادامه داد: ایران شریک ارزشمند و محترم ماست. ما باید به اتفاق هم راهکارهایی را پیدا کنیم که برای همه قابل قبول باشند.

اظهارات اولیانوف در پی این مطرح می گردد که دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین چند روز پیش سرانجام یافت و دور هشتم قرار است دوشنبه هفته پیش رو(6 دی) برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1401 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1531

به "اولیانوف: جبهه متحدی علیه ایران در مذاکرات وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولیانوف: جبهه متحدی علیه ایران در مذاکرات وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید