اتفاقات غافلگیر کننده رامبد جوان در راه است

به گزارش مجله گرگانلند، در فصل جدید خندوانه قرار است در کنار عروسک جناب خان و آیتم های پیروز سری های قبلی، در لوکیشن و استودیویی جدید، یک رونمایی از چند آیتم دیگر هم داشته باشد که حکم غافلگیری این فصل خندوانه را دارد.

اتفاقات غافلگیر کننده رامبد جوان در راه است

سیمرغ: همین چند روز پیش بود که رامبد جوان از پیش تولید فصل جدید خندوانه گفت اما تاریخ پخش آن را عنوان نکرد.

آخرین قسمت فصل ششم، 16 فروردین 98 روی آنتن رفت. پس از آن هم ماه رمضان بود و به فاصله چند ماه بعدش هم محرم و صفر از راه رسید. مخاطبانی که منتظر بودند تا خندوانه جدید را در یلدای 98 مشاهده کنند، با این خبر بدرقه شدند که خندوانه جدید، چند روز قبل از نوروز 99 روی آنتن شبکه نسیم می رود.

گروه برای پخش در این زمان، حتی وارد پیش تولید هم شد و درست در زمانی که قصد داشتند تا فصل جدید را کلید بزنند، سروکله کرونا پیدا شد و تولید برنامه، بالکل منتفی شد. البته که با فروکش کردن تب موج اول، زمزمه های تولید خندوانه بار دیگر به گوش رسید که هیچ گاه عملیاتی نشد. گروه با توجه به مشکل تنفسی که رامبد جوان با آن روبرو است، عنوان کردند که در زمان مناسبی، میهمان خانه های مردم می شوند.

طبق خبرهای جدید، فصل هفتم خندوانه قرار است از اواخر بهمن ماه امسال روی آنتن شبکه نسیم برود. فصلی که قرار است در کنار عروسک جناب خان و آیتم های پیروز سری های قبلی، در لوکیشن و استودیویی جدید، یک رونمایی از چند آیتم دیگر هم داشته باشد که حکم غافلگیری این فصل خندوانه را دارد.

بنابراین مخاطبانی که آماده بودند تا خندوانه جدید را در شب یلدای امسال تماشا کنند، باید حدود پنجاه روز دیگر منتظر بمانند تا فصل هفتم این برنامه را ببینند. این درحالی است که 6 فصل قبلی خندوانه تقریبا پشت سرهم و با فاصله ای اندک از یکدیگر روی آنتن می رفت. به طوری که رامبد جوان در کمتر از پنج سال، 6 فصل خندوانه را در 717 قسمت روی آنتن برد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 934

به "اتفاقات غافلگیر کننده رامبد جوان در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقات غافلگیر کننده رامبد جوان در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید