جشنواره فروش فوق العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه های فروش بهاره شد

به گزارش مجله گرگانلند، رئیس اتاق اصناف تهران گفت: در شرایطی که کشور هنوز درگیر بیماری کرونا است، برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و رونق کسب و کار واحد های صنفی، جشنواره فروش فوق العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه های فروش بهاره شد.

جشنواره فروش فوق العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه های فروش بهاره شد

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، قاسم نوده فراهانی در گفت وگوی اقتصادی گفت: با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایطی که هنوز کشور درگیری بیماری کرونا است، برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و رونق کسب و کار واحد های صنفی دارای پروانه کسب، جشنواره فروش فوق العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه های بهاره شد.

رئیس اتاق اصناف تهران با تاکید بر اینکه با اجرای طرح فروش فوق العاده نوروزی از تولید داخلی حمایت می شود، افزود: لذا با فراهم آمدن فرصت عرصه محصولات و کالا های ایرانی به نوعی از واحد های صنفی رسمی دارای پروانه کسب نیز حمایت می شود.

وی گفت: در این طرح تمرکز بر روی عرضه کالا هایی مورد نیاز شب عید خانواده ها است، بنابراین برای حضور گروه های صنفی مواد غذایی مانند آجیل، میوه، شیرینی و پوشاک، کیف و کفش تمرکز شده است.

وی در مورد میزان تخفیفات در این جشنواره بیان داشت: در اجرای این طرح بر عرضه کالا های با کیفیت و قیمت مناسب تاکید بسیاری شده است، همچنین مقرر شده تا کالا ها حتما با برچسب قیمت در معرض دید خریداران قرار گیرد و فروشنده نیز به ارائه فاکتور فروش شده است.

رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه در طرح مذکور تاکید بر عرضه کالا های تولید داخلی است، گفت: مردم نباید انتظار تخفیفات غیرواقعی را داشته باشند، اما با توجه به شرایط اقتصادی سعی شده تا کالا با سود کم عرضه شود.

وی با تاکید بر اینکه ویژگی مهم اجرای جشنواره، جلوگیری از ازدحام مردم است، افزود: این جشنواره با حضور واحد های صنفی دارای پروانه کسب اسفند امسال برگزار و تا نیمه فروردین 1400 ادامه خواهد داشت.

نوده فراهانی بیان داشت: ثبت نام، نظارت، ارزیابی و رسیدگی و پاسخگویی به شکایت نیز بر عهده اتحادیه و اتاق های اصناف است.

وی گفت: واحد های صنفی متقاضی شرکت در این جشنواره نیز برای دریافت مجوز حضور و مشارکت در جشنواره باید به اتحادیه صادرکننده پروانه کسب خود مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 997

به "جشنواره فروش فوق العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه های فروش بهاره شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره فروش فوق العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه های فروش بهاره شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید