یک اشتباه در لیست بازیگران مهاجر؛ قاسمخانی: کانادا نیستم

به گزارش مجله گرگانلند، چهارشنبه 7 آذرماه 97 گزارشی با موضوع فهرست بازیگرانی که برای خودشان و فرزندان شان تابعیت آمریکا، کانادا و... گرفتند و با عنوان بخشی از جان و تنم در روزنامه فرهیختگان منتشر شد.

یک اشتباه در لیست بازیگران مهاجر؛ قاسمخانی: کانادا نیستم

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

خبرنگار روزنامه به استناد منابعی که داشته است، لیستی از اسامی مشهور حوزه سینما و تلویزیون را منتشر کرد که در بخشی از آن اشاره شده بود پیمان قاسمخانی، فیلمنامه نویس و کارگردان سینمای ایران در کشور کانادا زندگی می نماید.

در واکنش به این لیست پیمان قاسمخانی در تماسی با روزنامه فرهیختگان گفت: پیش از اینکه در خصوص صحت و کذب مطلبی که در گزارش آمده، صحبت کنم، باید این را بگویم که به نظرم مهاجرت ابدا عمل مذمومی نیست و اگر کسانی بخواهند به نیت زندگی بهتر به جایی بروند، کاملا حق دارند و کسی حق ندارد این را وصل کند به اینکه آن فرد وطن پرست است یا نه. اما اینکه در گزارش ذکر شده که من در کانادا زندگی می کنم، باید بگویم منابع شما اطلاعات غلطی داده است و در زندگی ام فقط دو بار در کانادا میهمان بودم برای نمایش فیلم های سن پترزبورگ و خوب، بد، جلف. من اقامت هیچ جای جهان را ندارم و در هیچ جایی به غیر از ایران، خانه و زندگی ندارم.

قاسمخانی در ادامه صحبت هایش با اشاره به بخشی از گزارش که آمده بود: خانه و زندگی پیمان قاسمخانی در خارج از کشور است، چه اینکه او در سینمای ایران به عنوان نویسنده شناخته می گردد و بودن او در خارج از کشور خیلی واضح تر نشان خواهد داد که این سینما به واقع آینه ای از زندگی مردم ایران نیست، تاکید نمود: من در حال حاضر ساکن ایران هستم و از ایران با شما حرف می زنم و اگر به نظر نویسنده مطلب فوق آثارم دور از مردم است، حتما دلیلی به جز اقامت در خارج از کشور دارد! به هرحال امیدوارم روزنامه وزین فرهیختگان در منابع تحقیق مطالبش دقت بیشتری کند.

منبع: خبر فوری
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 313

به "یک اشتباه در لیست بازیگران مهاجر؛ قاسمخانی: کانادا نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک اشتباه در لیست بازیگران مهاجر؛ قاسمخانی: کانادا نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید