نحوه و زمان فعالیت کتابخانه های عمومی در ایام نوروز 1400 اعلام شد

به گزارش مجله گرگانلند، خبرگزاری خبرنگاران- نهاد کتابخانه های عمومی کشور با صدور اطلاعیه ای ضمن تأکید بر ارائه خدمات فرهنگی و فعالیت کتابداران در فضای مجازی نحوه و زمان فعالیت کتابخانه های عمومی و ادارات ستادی خود را در ایام نوروز 1400 گفت.

نحوه و زمان فعالیت کتابخانه های عمومی در ایام نوروز 1400 اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، نهاد کتابخانه های عمومی کشور با صدور اطلاعیه ای نحوه و زمان فعالیت کتابخانه های عمومی و ستادهای نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ایام نوروز (فروردین ماه 1400) را بیان کرد.

بر این اساس فعالیت کتابخانه های عمومی و ادارات ستادی در روز پنج شنبه 5 فروردین ماه 1400 تعطیل بوده و در هفته دوم فروردین ماه (روزهای 7، 8، 10 و 11) در شهرهای آبی و و زرد به روال سابق و مطابق شیوه نامه های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا به ارائه خدمات می پردازند.

در این اطلاعیه تصریح شده است کتابخانه های عمومی واقع در شهرهای قرمز و نارنجی تعطیل هستند اما خدمات فرهنگی توسط کتابداران در فضای مجازی دنبال خواهد شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است تعطیلی کتابخانه ها در مناطق نارنجی، صرفا مربوط به هفته دوم فرودین ماه است و ساعت و نحوه فعالیت کتابخانه ها پس از ایام نوروز (14 فروردین ماه 1400) به روال سابق از ساعت 8:30 الی 14:00 و بر اساس دستورالعمل ساعت فعالیت کتابخانه های عمومی خواهد بود.

همچنین کتابخانه های مرکزی استان ها در شهرهای زرد و آبی نیز در تمامی ایام نوروز باز هستند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1047

به "نحوه و زمان فعالیت کتابخانه های عمومی در ایام نوروز 1400 اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه و زمان فعالیت کتابخانه های عمومی در ایام نوروز 1400 اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید