قائمی، بهترین دریافت کننده مسابقات جهانی

به گزارش مجله گرگانلند، خبرنگاران: فرهاد قائمی به عنوان بهترین دریافت کننده در رتبه اول این مهارت و بالاتر از بازیکنان مطرح لهستان، برزیل و ایتالیا نهاده شد.

قائمی، بهترین دریافت کننده مسابقات جهانی

به گزارش مجله گرگانلند و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در سرانجام چهارمین روز رقابت های جهانی لهستان، آمار و ارقام مهارت های انفرادی بازیکنان تیم های مختلف نیز از سوی تحلیل گران کامپیوتری مسابقات اعلام شد.

بر اساس اعلام کمیته آمار و ارقام فدراسیون جهانی والیبال، بازیکنان ایران در میان بهترین های فاکتورهای مختلف قرار گرفتند ولی تنها فرهاد قائمی است که به عنوان بهترین دریافت کننده با 76.67 درصد تاثیرگذاری در رتبه اول این مهارت و بالاتر از بازیکنان مطرح لهستان، برزیل و ایتالیا قرار گرفته است.

سعید معروف در بازیسازی پس از پاول زاگومنی لهستانی در رده دوم قرار گرفته است، فرهاد ظریف در توپ گیری پس از بازیکنانی از روسیه و کانادا در جای سوم ایستاده و سید محمد موسوی نیز چهارمین مدافع چهار روز اول مسابقات جهانی است. بازیکنانی از بلغارستان، کانادا و کره رده های اول تا سوم دفاع را در اختیار دارند. همچنین امیر غفور در جمع امتیازآورترین بازیکنان مسابقات هشتم است.

منبع: تسنیم
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 14

به "قائمی، بهترین دریافت کننده مسابقات جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائمی، بهترین دریافت کننده مسابقات جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید