زعفران ممتاز قائنات تقلبی از آب عایدی!

به گزارش مجله گرگانلند، رییس اتحادیه فروشندگان زعفران مشهد گفت: تمامی پاکتهای زعفران با عناوین قائنات یا ممتاز قائنات در سطح بازار مشهد تقلبی و در حال جمع آوری است.

زعفران ممتاز قائنات تقلبی از آب عایدی!

خبرنگاران: سید مهدی زمانی روز دوشنبه در تبادل نظر با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: به علت چاپ و نشر پاکتهای زعفران با عناوین قائنات و ممتاز قائنات و تقلبات گسترده در این مدل بسته بندی و بعلاوه تبلیغ زعفران هایی با این ویژگی ها در فضای مجازی از جمله اپلیکیشن های دیوار، شیپور و ترب، جمع آوری آنها از بازار مشهد در دستور کار این اتحادیه قرار گرفته است.

وی بیان نمود: در بسته بندی های مزبور میزان بسیار ناچیزی زعفران وجود داشته که به خاطر نداشتن هیچ گونه نام و نشانی، زمینه تقلب و به خطر انداختن سلامتی مردم برای سود جویان را فراهم نموده است و امیدواریم با ورود قاطع دستگاههای نظارتی بساط این معضل جدی در صنف زعفران برچیده گردد.

رییس اتحادیه صنف فروشندگان زعفران گفت: افرادی که قصد فعالیت در زمینه بسته بندی و عرضه زعفران را دارند باید از نام تجاری برخوردار باشند و مشخصات کامل محل فعالیت خود را اعم از آدرس تلفن و میزان زعفران موجود در پاکت را روی آن درج کنند.

زمانی از مردم خواست که از خرید زعفران های فاقد ثبت برند و بدون نام و نشان که هیچ گونه هویتی ندارند، خودداری کنند.

وی بعلاوه از مراجع تصمیم گیر خواست که یکی از شروط اصلی تبلیغات زعفران در فضاهای مجازی را داشتن مجوز صنفی از اتحادیه مربوطه بگذارند، چرا که اغلب این اشخاص تبلیغ کننده بدون مجوز صنفی مشغول به فعالیت هستند که جمع آوری آنها موجب پاکسازی سطح بازارهای سطح کشور خواهد شد.

شمار پروانه کسب معتبر از اتحادیه فروشندگان زعفران مشهد 680 مورد است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 22 آذر 1402 بروزرسانی: 22 آذر 1402 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1806

به "زعفران ممتاز قائنات تقلبی از آب عایدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زعفران ممتاز قائنات تقلبی از آب عایدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید