خوش تیپ ترین و خوش لباس ترین کشاورز دنیا

به گزارش مجله گرگانلند، خوش پوش ترین کشاورز جهان هر روز با کت و شلوار کاملا مرتب برای کار به زمین می رود تا ثابت کند این کار نیز باارزش است و با کارگر های کشاورز نیز باید رفتاری مانند یک مدیر شرکت داشت.

خوش تیپ ترین و خوش لباس ترین کشاورز دنیا

خوش تیپ ترین کشاورز جهان در ژاپن زندگی میکند. این کشاورز سعی دارد دیدگاه مردم را نسبت به کشاورزی تغییر دهید. این کشاورز با توجه علاقه اش به شغلش سعی میکند که کشاورزی را بالا ببرد. این کشاورز عاشق شغل خودش است. در ادامه علت این خوش پوشی را از زبان خود کشاورز می خوانیم.

خوش پوش ترین کشاورز جهان با کت و شلوار شیک کار می نماید،این کشاورز جوان ژاپنی با این اقدام عجیب و در عین حال جالب سعی دارد دیدگاه مردم را نسبت به کار کشاورزی تغییر دهد. او چه در حال رانندگی تراکتور باشد و چه تا زانو در شالیزار مشغول به کار باشد ، در هر صورت یک دست کت و شلوار مرتب همراه با پیراهن و کروات به تن دارد.

خانواده کیوتو سایتو بیش از 400سال است که به کار کشاورزی مشغول هستند و این شغل را مایه افتخار خود می دانند. او می گوید:با پوشیدن کت و شلوار حین کار قصد دارم به دیگران ثابت کنم که این کار نیز باارزش است و با کارگر های کشاورز نیز باید رفتاری مانند یک مدیر شرکت داشت.

آنها بیش از 400 سال است که در شالیزارهای اطراف شهر کنگو به جمع آوری برنج می پردازند، ولی وی از نوجوان این سنت خانوادگی را کسل نماینده یافت و به شهر نقل مکان کرد.

او چند سال پیش به شهر زادگاه خود بازگشت تا تشکیل خانواده دهد و در عین حال خود را در شغل خانوادگی شان سهیم کرد ولی تصمیم گرفت تغییرات منحصربه فرد خود را در آن ایجاد کند.

در ابتدا ایده پوشیدن کت و شلوار در زمین های کشاورزی مانند یک مزاح آغاز شد. روزی سر میز شام برادر او در خصوص پوشیدن کت و شلوار در حین کار کشاورزی شوخی کرد ولی کیوتو آن را جدی گرفت. او آن را به عنوان یک ایده جالب برای تغییر فکر عموم درمورد کار کشاورزی در ژاپن در نظر گرفت.

هدف این کشاورز تغییر فکریت معمول مردم نسبت به کشاورزان است

کیوتو در این مورد به گزارشگر گفت:بیشتر مردم به کشاورزان به عنوان افراد نامرتب در سراسر روز فکر می نمایند که در پایان پول زیادی نیز به دست نمی آورند. ولی من می خواهم بچه ها فکر نمایند کشاورزی به نظر سرگرم نماینده و جالب می رسد.

ولی در ابتدا رساندن منظورش به اطرافیان تا حدی سخت بود و هیچ کس نمی دانست او با لباس رسمی همچون کارمندان در زمین های برنج چه می نماید! او با به خاطر آوری روزهای اول گفت:من مدت زیادی با آن لباس بیرون می ایستادم، آنها متوجه نمی شدند چرا کت و شلوار پوشیدم و حتی کشاورزی به من گفت:تو ما را دست انداختی؟

حتی خانواده اش نیز از انتخاب لباس کار او متعجب شدند. در ابتدا پدربزرگش نگران این شد که شاید کار کشاورزی با کت و شلوار خطرناک باشد و پدرش نیز تصدیق کرد وقتی اولین بار کیوتو را با این لباس ها در زمین دید، کمی گیج شد ولی چیزی در خصوص آن نگفت.

با گذشت زمان تغییر ایجاد شد و مردم متوجه شدند چرا این کشاورز جوان باورهای پیشین را به چالش می کشد و به گزارش پرشین وی امروز کیوتو سایتو می گوید بسیاری از مردم از استایل او حمایت می نمایند و در نتیجه او به پوشیدن کت و شلوار خود ادامه می دهد.

کیوتو سایتو در هر شرایط کاری با کت و شلوار و پیراهن و کروات در شالیزار کار می نماید

از آنجا که تماشا یک کشاورز برنج بسیار خوش پوش، چشم انداز نادری است، بنابراین تعجبی ندارد که سایتو تبدیل به سوژه خبری یکی از بزرگترین روزنامه های ژاپنی و بعلاوه چندین برنامه تلویزیون شده است. او بعلاوه وبلاگی دارد که در آن در خصوص تجارب کشاورزی اش می نویسد و بعلاوه عکس هایی از خود با کت و شلوار در حین کار منتشر می نماید.

منبع:منیبان

منبع: رکنا
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1550

به "خوش تیپ ترین و خوش لباس ترین کشاورز دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش تیپ ترین و خوش لباس ترین کشاورز دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید