خبر ابتلای دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به ویروس کرونا تکذیب شد

به گزارش مجله گرگانلند، مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس گفت: یکی از فعالان شبکه های اجتماعی از ابتلای تعدادی از دانشجویان این دانشگاه به ویروس کرونا توئیتی را منتشر کرده است که در این رابطه باید بگویم این خبر کذب بوده و دانشجویان این دانشگاه در سلامت کامل به سر می برند.

خبر ابتلای دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به ویروس کرونا تکذیب شد

محمدحسن نصرتی مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، در واکنش به توئیت یکی از فعالان شبکه های اجتماعی درباره ابتلای یکی از دانشجویان این دانشگاه به کرونا، گفت: در صورتی که دانشجویی از این دانشگاه مبتلا به کرونا باشد، بدون شک در اعلام آن پنهان کاری نخواهیم کرد. همچنین باید به این نکته اشاره کنم که انتشار اخبار مبنی بر نتایج مثبت تعدادی از دانشجویان این دانشگاه به ویروس کرونا نادرست است.

19 اقدام پیشگیرانه ای برای مقابله با بیماری کرونا

مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس افزود: مرکز بهداشت و درمان این دانشگاه همزمان با انتشار خبر شیوع ویروس کووید 19 اقدام پیشگیرانه را برای مقابله با این بیماری در دستور کار خود قرار داده است.

نصرتی در خصوص برگزاری اردوی جمکران این دانشگاه نیز گفت: مرکز بهداشت و درمان دانشگاه بلافاصله پس از بازگشت دانشجویان اقدام به معاینه برای احراز سلامت آنها کرد که خوشبختانه طبق گزارشی که برای مسئولان دانشگاه ارسال شد هیچگونه علائمی مبنی بر ابتلای آنان به ویروس کرونا مشاهده نشده است.

نصرتی شرح داد: اقدامات دانشگاه برای پیشگیری و مقابله با این ویروس شفاف و روشن بوده و مرکز بهداشت و درمان نیز در صورت وجود نمونه مثبت ابایی برای انتشار آن ندارد. تمامی مساعی مسئولان دانشگاه بر حفظ آرامش و جلوگیری از تنش های روحی و روانی دانشجویان بوده و انتظار می رود خبرنگاران و فعالان شبکه های اجتماعی در انتشار اخبار فقط به مراجع رسمی و موثق دانشگاه استناد کنند. اخبار و رویدادهای دانشگاه از طریق پایگاه های خبری و شبکه های رسمی اطلاع رسمی مجازی که پیوندهای آن در تارنمای دانشگاه برای همگان قابل دسترس است منتشر می شود. از مخاطبان دانشگاهی نیز درخواست داریم در دریافت و انتقال آخرین اخبار صحیح فقط به این مرجع استناد کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس گفت: این دانشگاه پیگیری قضایی درباره انتشار اخبار و اطلاعات نادرست را برای خود محفوظ می داند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 332

به "خبر ابتلای دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به ویروس کرونا تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر ابتلای دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به ویروس کرونا تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید