تشریح جزئیات برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

به گزارش مجله گرگانلند، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تشریح جزئیات برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی صورت گرفت.

تشریح جزئیات برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

جزئیات تشریح شد

ولی تیموری اظهار کرد: طبق تصمیم گیری شورای سیاست گذاری نمایشگاه های گردشگری کشور و برنامه ریزی به عمل آمده، مقرر است نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران از تاریخ 5 تا 8 اسفند 1399 (26-23 فوریه 2021) به دو شکل حضوری و مجازی برگزار گردد.

او با بیان این که اطلاع رسانی لازم به ذی نفعان داخلی و خارجی برای حضور و مشارکت در نمایشگاه صورت گرفته، اضافه کرد: برای عمل به پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و به دنبال انجام هماهنگی های لازم با دستگاه های مرتبط در این زمینه، رعایت دستورالعمل های برگزاری نمایشگاه ها در دوران شیوع بیماری و حفظ سلامت غرفه داران و بازدیدنمایندگان، بازدید حضوری از این نمایشگاه به شکل کنترل شده و با انجام پیش ثبت نام در قالب سهمیه های محدود روزانه امکان پذیر خواهد بود.

معاون گردشگری در تشریح چگونگی برگزاری نمایشگاه به صورت مجازی گفت: در حال حاضر پلتفرمی به صورت دو بعدی و سه بعدی برای شرکت نمایندگان در قالب غرفه دار و بازدیدنماینده در نظر گرفته شده و همانند نمایشگاه حقیقی، امکان ثبت نام، آشنایی با تعرفه ها، طراحی و غرفه آرایی، تبادل اطلاعات، امکان گفت وگوی آنلاین مهیا شده است.

او درباره امکان برگزاری حضوری نمایشگاه، اظهار کرد: در طراحی یکسان غرفه ها، جداسازی بین بازدیدنمایندگان و غرفه داران ملاحظات لازم مدنظر قرار گرفته است. همچنین احتیاج است بازدیدنمایندگان قبلا در سایت مجری نمایشگاه ثبت نام نموده و ضمن احراز هویت با صدور کارت بارکددار بر اساس ظرفیت هر سالن امکان بازدید داشته باشند.

تیموری با بیان اینکه 12 هزار متر برای غرفه های نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران پیش بینی شده، اضافه کرد: طبق هماهنگی به عمل آمده با سازمان بین المللی نمایشگاه ها، اصول و پروتکل های برگزاری نمایشگاه در شرایط خاص بحران کرونا در سطح جهانی دریافت شده و در دستور کار قرار گرفته است.

معاون گردشگری یادآور شد: بیشتر نمایشگاه هایی که در زمان انتشار بحران کرونا برگزار می گردد، ویژه متخصصان است. در نمایشگاه پیش رو نیز به دلیل رعایت پروتکل ها، بیشتر بخش هایی که امکان برگزاری نیست قطعا حذف می شوند و نمایشگاه بیشتر جنبه تخصصی خواهد داشت.

تیموری در ادامه گفت: در صورت وقوع شرایط فوق العاده و نبود امکان برگزاری حضوری نمایشگاه پیش رو، مبتنی بر شرایط حاکم بر انتشار ویروس کرونا و مصوبات ستاد مقابله با کرونا در آن موقع خاص، امکان انعطاف در برگزاری نمایشگاه لحاظ شده است تا تحت این شرایط تمرکز اصلی بر بخش مجازی باشد.

روابط عمومی معاونت گردشگری همچنین خاطرنشان کرد: متقاضیان و علاقه مندان برای ثبت نام همزمان در دو بخش حضوری و مجازی نمایشگاه می توانند به تارنمای مربوطه به آدرس www.ihcx.ir مراجعه نمایند یا برای کسب اطلاعات تکمیلی با شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی به شماره 9-88678946 تماس بگیرند.

منبع: همگردی
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1007

به "تشریح جزئیات برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح جزئیات برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید