امضای یادداشت تفاهم میراث فرهنگی و صندوق کارآفرینی امید استان یزد

به گزارش مجله گرگانلند، خبرنگاران/یزد اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد و صندوق کارآفرینی امید و تاکسی گردشگری استان یزد، تفاهم نامه ای را در راستای حمایت از تاکسی گردشگری استان و حمل و نقل و جابجایی گردشگران داخلی و خارجی منعقد کردند.

امضای یادداشت تفاهم میراث فرهنگی و صندوق کارآفرینی امید استان یزد

به گزارش مجله گرگانلند، سیدمصطفی فاطمی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد در نشستی که به همین منظور برگزار گشت، اظهار کرد: در اجرای سیاست های دولت باتوجه به لزوم استفاده بهینه از ظرفیت های گردشگری کشور و ارتباط تنگاتنگ صنعت گردشگری با تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی، انعقاد این تفاهم نامه سه جانبه ضروری به نظر رسید.

وی افزود: حمایت مالی صندوق در تأمین خودروهای شرکت تاکسی گردشگری برای فعالیت در مسیرهای شهری و بین شهری صرفاً جهت جابه جایی گردشگران داخلی و خارجی، می تواند کمک شایانی در افزایش حضور گردشگران در استان هم چنین رضایت مندی آنان کنند.

فاطمی گفت: با توجه به تقاضای گردشگران از دیدنی ها و جاذبه های استان، اقدام به تأسیس تاکسی گردشگری و استفاده از خودروهای مناسب در این بخش شد و با این تفاهم نامه تسهیلات کم بهره به بهره برداران اعطاء خواهد شد.

این مقام مسئول شرح داد: با توجه به شکل گیری نخستین تاکسی گردشگری کشور در استان یزد، امید است که با همکاری و نگاهی گردشگرپذیر به این مبحث رفاه گردشگران ورودی به استان در بحث حمل و نقل نیز فراهم شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 317

به "امضای یادداشت تفاهم میراث فرهنگی و صندوق کارآفرینی امید استان یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای یادداشت تفاهم میراث فرهنگی و صندوق کارآفرینی امید استان یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید