آخرین مناظره بایدن و ترامپ چه تعداد بیننده داشت؟

به گزارش مجله گرگانلند، فاکس نیوز با 15.4 میلیون تماشاگر، رتبه نخست تعداد مخاطبان این مناظره را به خود اختصاص داد. ای بی اس با 11.2 میلیون، ان بی سی با 10.6 میلیون، سی ان ان با 7.5 میلیون و ام اس ان بی سی با 6.9 میلیون مخاطب در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

آخرین مناظره بایدن و ترامپ چه تعداد بیننده داشت؟

آمار تماشاگران دومین مناظره دونالد ترامپ و جو بایدن ـ نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ـ نسبت به مناظره پیشین کاهش یافت.

به گزارش ایسنا و به نقل از ورایتی، دومین و آخرین مناظره دو نامزد جمهوری خواه و دموکرات انتخابات 2020 ایالات متحده 63 میلیون تماشاگر داشته است که این آمار با کاهش 14 درصدی (حدود 10 میلیون) نسبت به تماشاگران مناظره پیشین همراه بود. طبق اعلام موسسه تحقیقاتی نیلسن نخستین مناظره انتخاباتی بایدن و ترامپ 73.1 میلیون مخاطب داشت.

آمار اعلام شده از میزان مخاطبان مناظره دوم با در نظر دریافت تماشاگران تمامی شبکه های پوشش دهنده این مناظره از جمله ای بی سی، سی بی اس، ان بی سی، فاکس نیوز، سی ان ان، ام اس ان بی سی، تلموندو، یونیوژن، پب بی اس، سی ان ان ای، فاکس بیزینس نتوورک، نیومکس، وایس، نیوزی و دبلیو جی ان ای محاسبه شده است.

فاکس نیوز با 15.4 میلیون تماشاگر، رتبه نخست تعداد مخاطبان این مناظره را به خود اختصاص داد. ای بی اس با 11.2 میلیون، ان بی سی با 10.6 میلیون، سی ان ان با 7.5 میلیون و ام اس ان بی سی با 6.9 میلیون مخاطب در رتبه های بعدی قرار دریافتد.

با این حال آمار مخاطبان هیچ یک از دو مناظره بین بایدن و ترامپ حتی به نزدیک شمار مخاطبان نخستین مناظره چهار سال پیش بین ترامپ و هیلاری کلینتون که 84 میلیون نفر گزارش شده بود، نرسید.

نخستین مناظره هیلاری کلینتون و ترامپ رکورددار پرمخاطب ترین مناظره انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 784

به "آخرین مناظره بایدن و ترامپ چه تعداد بیننده داشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مناظره بایدن و ترامپ چه تعداد بیننده داشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید