تور ارزان برزیل: گواردیولا، گزینه جانشینی تیته در تیم ملی برزیل بعد از جام جهانی

به گزارش مجله گرگانلند، خبرگزاری خبرنگاران- تیم ملی برزیل به حضور پپ گواردیولا روی نیمکت خود در سال 2023 امیدوار است.

تور ارزان برزیل: گواردیولا، گزینه جانشینی تیته در تیم ملی برزیل بعد از جام جهانی

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش خبرنگاران،تیم ملی برزیل و تیته پس از جام جهانی 2022 قطر با یکدیگر قطع همکاری خواهند کرد و در نتیجه تیم ملی برزیل در پی جذب جانشینی مناسب است. به نقل از مارکا، در ماه فوریه بود که خبری مبنی بر قطع همکاری تیته و تیم ملی برزیل پس از جام جهانی 2022 قطر با اتمام قرارداد این سرمربی، با یکدیگر قطع همکاری می نمایند و تیته دیگر راهنمایی تیم ملی برزیل را بر عهده نخواهد داشت. این خبر هنوز به صورت رسمی اعلام نشده اما مشخصاً فدراسیون فوتبال برزیل در پی یافتن جانشینی مناسب برای نشستن بر روی نیمکت تیم ملی این کشور است.

اولویت اصلی برزیلی ها پپ گواردیولا است و آن ها برای به خدمت گرفتن این سرمربی تمام کوشش خود را خواهند کرد. فدراسیون فوتبال برزیل از هیچ کوششی برای به خدمت گرفتن پپ گواردیولا دریغ ننموده و قصد خود را به اطلاع اطرافیان این سرمربی و نمایندگان او رسانده است. چندین تبادل نظر انجام شده و مذاکرات بیشتری نیز انجام خواهد شد.

پیشنهاد فدراسیون فوتبال برزیل به گواردیولا قراردادی 4 ساله تا جام جهانی 2026 با دستمزد پیشنهادی سالانه حدوداً 12 میلیون یورو خالص است که مبلغ بسیار بالایی محسوب می گردد اما همچنان از دستمزد پپ گواردیولا در منچسترسیتی (20 میلیون یورو) مبلغ کمتری است. در فدراسیون فوتبال برزیل اطمینان خاطر زیادی وجود دارد که این انتقال صورت خواهد گرفت. پپ گواردیولا تا تابستان 2023 با منچسترسیتی قرارداد دارد و به همین دلیل یکی از سوال های اصلی این است که در این تابستان از سیتیزن ها جدا و راهی برزیل خواهد شد یا این اتفاق در تابستان 2023 رخ می دهد.

جام جهانی 2022 قطر خاتمه دوران مربیگری تیته در تیم ملی برزیل خواهد بود. مربی ای که پس از جام جهانی 2014 راهنمایی سلسائو را برعهده گرفت و با این تیم سابقه فتح کوپا آمِریکا را دارد. تیته در جام جهانی 2018 با برزیل در یک چهارم نهایی به بلژیک باخت و حذف شد. جونینیو سرپرست تیم ملی برزیل نیز در مصاحبه ای جداگانه به صورت ضمنی تایید کرد که تیته به جدایی فکر می نماید.

هدف اصلی تیته با برزیل قهرمانی در جام جهانی 2022 است با این حال اگر به این هدف نیز برسند، تیته قصد ادامه همکاری را ندارد و این باعث شده تا فدراسیون فوتبال برزیل از حالا در پی برترین جانشین برای او باشد. ادنالدو رودریگز، رئیس نو فدراسیون فوتبال برزیل از زمان آغاز کارش در ماه مارس، در حال آنالیز گزینه های جانشینی تیته است و جالب اینکه مربی مدنظر او کسی نیست جز پپ گواردیولا.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، برزیل به زودی پیشنهادی رسمی به پپ ارائه خواهد داد. سرمربی اسپانیایی سیتی تا سال 2023 قرارداد دارد و قبلا چندین بار گفته است که پس از جدایی از سیتی به فکر پذیرفتن مربیگری یک تیم ملی است. طبق گزارش رسانه های برزیلی، گفت وگوهای اولیه با پره گواردیولا، برادر پپ آغاز شده و مربی کاتالان می داند که برزیل میخواهد به وی قراردادی 4 ساله تا جام جهانی 2026 ارائه دهد. دستمزد پیشنهادی برزیل 12 میلیون یورو خالص خواهد بود که البته با دستمزد 20 میلیون یورویی فعلی او در سیتی فاصله ای آشکار دارد.

هنوز برای رسیدن به نتیجه نهایی جلسات و مذاکرات زیادی به جای مانده و تردیدی نیست که باید در خصوص جزئیات زیادی بحث گردد ولی برزیل همه توانش را خواهد گذاشت تا گواردیولا را به عقد قرارداد متقاعد کند. آنها بسیار خوشبین هستند که به این هدف برسند و تنها ابهام در این است که پپ تا خاتمه قراردادش با سیتی خواهد ماند و سپس به برزیل ملحق می گردد یا اینکه در خاتمه همین فصل با سیتی، قطع همکاری خواهد نمود. پپ در عرصه باشگاهی به تمامی جام های موجود دست پیدا نموده و موفقیت با برزیل در جام جهانی می تواند او را در جایگاهی قرار دهد که کمتر مربی ای به آن دست یافته است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1526

به "تور ارزان برزیل: گواردیولا، گزینه جانشینی تیته در تیم ملی برزیل بعد از جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان برزیل: گواردیولا، گزینه جانشینی تیته در تیم ملی برزیل بعد از جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید