چشم انداز توسعه شهرستان کوثر در حوزه گردشگری و کشاورزی هدفگذاری می گردد

به گزارش مجله گرگانلند، فرماندار شهرستان کوثر گفت: چشم اندازهای توسعه شهرستان کوثر در دو بخش گردشگری و کشاورزی است و در این زمینه برنامه ریزی و هدفگذاری می گردد.

چشم انداز توسعه شهرستان کوثر در حوزه گردشگری و کشاورزی هدفگذاری می گردد

با تورهای عمان زمستان 99 از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش مجله گرگانلند از اردبیل، علیرضا علیپور صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کوثر گفت: شهرستان کوثر توانمندیها و قابلیتها بالایی در جهت آبادانی و عمران دارد و باید از فرصت ها و ظرفیتهای شهرستان حداکثر استفاده را برای توسعه شهرستان داشته باشیم.

وی با تبیین گامهای برداشته شده در توسعه و عمران کوثر اضافه کرد: کارهای عمرانی خوبی در منطقه صورت گرفته و باید این جهت سازندگی و توسعه با شتاب بیشتری دنبال گردد تا بتوانیم شاهد توسعه همه جانبه شهرستان کوثر بوده و مسائل و موانع در این جهت را با همکاری و تعامل همه جانبه برطرف کنیم.

فرماندار شهرستان کوثر با بیان اینکه چشم اندازهای توسعه شهرستان در دو بخش گردشگری و کشاورزی است و در این زمینه برنامه ریزی و هدفگذاری می گردد، توضیح داد: از مدیران ادارات انتظار می رود تا با همکاری بیشتر بین خود برای برطرف مسائل مردم اقدام نموده و زمینه های توسعه دو بخش کشاورزی و گردشگری در شهرستان را فراهم آورند.

علیپور گفت: مردم به وظیفه خود در قبال نظام عمل نموده اند و مسئولان نیز باید به اعتماد آنها پاسخ متقابل بدهند و در حوزه های کاری خود از هیچ تلاشی برای برطرف مشکل آنها کوتاهی نکنند تا با این امر زمینه جلب رضایتمندی مردمی و همسویی هر چه بیشتر آنها با برنامه های دولت فراهم گردد.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام انتخابات، دوری از هرگونه حواشی، تمرکز به خدمت رسانی به مردم، پرهیز از پرداختن به مسائل سیاسی را به اعضا توصیه و اعلام کرد: محیط اداری باید عاری از این گونه مسائل باشد و تنها هدف کارکنان باید ارائه خدمات شایسته و مناسب به مردم و مراجعه کنندگان باشد.

رئیس شورای اداری شهرستان کوثر با اشاره به اینکه دولت در سخت ترین شرایط عرصه داخلی و خارجی کار خدمات رسانی به مردم را تحویل گرفته است، اظهار کرد: متاسفانه شاهدیم در آنالیز کارنامه خدمات، دولت مظلوم واقع شده است.

علیپور گفت: دولت با وجود مسائل، اتفاقات بسیار خوبی در تمامی عرصه ها رقم زده است و نباید مسائل کوچک سبب نادیده دریافت خدمات ارزنده و ارزشمند دولت باشد و اطلاع رسانی دقیق این خدمات به مردم وظیفه ما بوده که باید در این جهت به خوبی عمل کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 254

به "چشم انداز توسعه شهرستان کوثر در حوزه گردشگری و کشاورزی هدفگذاری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم انداز توسعه شهرستان کوثر در حوزه گردشگری و کشاورزی هدفگذاری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید