نگاهداری: تعداد مقالات ISI دانشگاه آزاد از مرز 100 هزار گذشت

به گزارش مجله گرگانلند، معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: تعداد مقالات ISI این دانشگاه از مرز 100 هزار در پایگاه بین المللی Web of Science گذشت.

نگاهداری: تعداد مقالات ISI دانشگاه آزاد از مرز 100 هزار گذشت

به گزارش گروه دانشگاه مجله گرگانلند به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، بابک نگاهداری معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: با توجه به گزارش پایگاه استنادی Web of Science) WOS) فراوریات علمی دانشگاه آزاد اسلامی تا به امروز، 4 دی 1398 به عدد 100012 رسیده و به عبارتی از مرز 100 هزار عبور نموده است.

وی با بیان اینکه 30 درصد کل این فراوریات علمی در تاریخ 37 ساله دانشگاه آزاد اسلامی، مربوط به 3 سال گذشته است، گفت: در سه سال اخیر سهم دانشگاه آزاد اسلامی از کل مقالات کشور 16.2 درصد بوده که هدف گذاری شده با توجه به سهم 25 درصدی این دانشگاه از کل اعضای هیئت علمی کشور، این رقم در 1404 به 25 درصد افزایش یابد.

نگاهداری بیان نمود: همچنین دانشگاه آزاد اسلامی با راه اندازی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری در مدیریت جدید برنامه ریزی و سرمایه گذاری ویژه و اختصاصی انجام داده تا بخشی از نتایج و خروجی فراوریات علمی اعضای هیئت علمی به فناوری و نوآوری و فراوری محصول منجر گردد.

وی تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید جهت گیری ویژه و مؤثری در راستای توسعه فراوریات علمی و پژوهش اثرگذار دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 168

به "نگاهداری: تعداد مقالات ISI دانشگاه آزاد از مرز 100 هزار گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهداری: تعداد مقالات ISI دانشگاه آزاد از مرز 100 هزار گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید