نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات برگزار می گردد

به گزارش مجله گرگانلند، به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، با شیوع بیماری کرونا و لزوم جلوگیری از تجمع های گوناگون در ماه های گذشته، جهان شاهد تغییرات زیادی هم در سبک زندگی و هم در شکل کسب و کار بوده است. صنعت نمایشگاه هم به همین روال تغییرات زیادی داشته و به هم خوردن اصل پایه ای این رویداد یعنی دور هم جمع شدن افراد، شوک های بسیاری به این حوزه وارد نموده است.

نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات برگزار می گردد

لذا برگزاری نمایشگاه های مجازی یکی از بهترین فرصت ها برای صاحبان کسب و کارها است تا با بهره گیری از فناوری به روز و کارآمد اطلاع رسانی چند رسانه ای، محصولات و خدمات خود را به شکل نامحدود به مخاطبان عرضه نمایند.

در این راستا گروه فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (Sharif ICT) به عنوان یکی از ارائه دهندگان راهکارهای برگزاری رویدادهای مجازی در کشور با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی ریاست جمهوری در حال برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با عنوان ایران ایتکس (IRANITEX) است.

این نمایشگاه مجازی حوزه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات که در بهمن ماه امسال برگزار می گردد، علاوه بر کوشش در زمینه عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک کشور، در حوزه شناسایی افراد و استارت آپ های مستعد این حوزه و برقراری ارتباط آن ها با مجموعه های فعال در حوزه مذکور، فعالیت می نماید.

در این نمایشگاه آخرین محصولات و خدمات این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی خوبی برای تبادل نظرات و پیشنهادات برای شرکت نمایندگان ایجاد می گردد. دستاورد های این تعاملات می تواند نقطه شروع بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی در میان دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر باشد.

در این نمایشگاه سالن استارت آپ ها و رویداد Startup Talent ، سالن کارگاههای آموزشی برپا خواهد شد و همزمان نیز هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (ITWeekend 8) نیز در کنار این نمایشگاه برگزار می گردد.

جزئیات بیشتر درباره برگزاری این رویداد در این لینک واقع شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 825

به "نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید