قاسمی نژاد: این تعطیلی باعث اُفت تیم ها می گردد، جمعیت شمال کشور دو برابر شده است!

به گزارش مجله گرگانلند، امین قاسمی نژاد، مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو تأکید کرد که تعطیلی مسابقات لیگ برتر باعث اُفت فنی تیم ها می گردد.

قاسمی نژاد: این تعطیلی باعث اُفت تیم ها می گردد، جمعیت شمال کشور دو برابر شده است!

امین قاسمی نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در ارتباط با تعطیلی موقت بازی های لیگ برتر گفت: ما بعد از بازی با پرسپولیس یک جلسه تمرین کردیم که در نهایت برنامه بازی ها عوض شد و کادرفنی هم تمرینات را تعطیل کرد. قرار است از روز آدینه دوباره تمرین کنیم، هرچند که کادر فنی برای بازیکنان برنامه تمرین انفرادی در نظر گرفت تا از لحاظ بدنی عقب نمانیم. نظرها درباره تعطیلی لیگ متفاوت است، ولی فکر می کنم این تعطیلی باعث اُفت فنی تیم ها گردد.

وی در بخش دیگری از حرف هایش تأکید کرد: اعلام شده است که بازی ها بعد از تعطیلات عید برگزار می گردد، این در حالی است که ما شنیده ایم حداقل تا اردیبهشت یا خرداد ماه درگیر این ویروس کرونا هستیم. شرایط واقعاً بد است و اگر بازی ها را دو ماه تعطیل می کردند، بهتر بود. فعلاً که فقط باید دعا کنیم تا این ویروس از کشورمان و دیگر کشورها ریشه کن گردد.

بازیکن بابلی شهر خودرو که برای استراحت به زادگاهش برگشته است، با اشاره به شرایط بحرانی در شهرهای شمالی توضیح داد: جمعیت شمال کشور به دلیل هجوم افراد از شهرهای دیگر دو برابر شده است و این اصلاً خوب نیست. بعضی این بیماری را شوخی می گیرند، ولی بحث جان انسان ها در میان است. برادر من در بیمارستان یحیی نژاد بابل کار می نماید. او می گفت که در 24 ساعت یازده نفر فوت نموده اند! این درست است که در خانه ماندن خیلی سخت است، ولی باید همه چیز را به بهترین شکل مراعات کنیم. امیدوارم هر چه زودتر از شر این ویروس رها شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 378

به "قاسمی نژاد: این تعطیلی باعث اُفت تیم ها می گردد، جمعیت شمال کشور دو برابر شده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی نژاد: این تعطیلی باعث اُفت تیم ها می گردد، جمعیت شمال کشور دو برابر شده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید