عکس ، تاخت و تاز بی پروای ستاره ایرلندی در دبی ، ترمز آنتونی استوکس را بکشید

به گزارش مجله گرگانلند، آنتونی استوکس، ستاره ایرلندی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار این تیم مقابل شارجه، در شهر دبی باقی ماند تا امروز به جمع تیمش اضافه شود.

عکس ، تاخت و تاز بی پروای ستاره ایرلندی در دبی ، ترمز آنتونی استوکس را بکشید

به گزارش گروه ورزشی مجله گرگانلند، استوکس پیش از این نیز و زمانی که در تراکتور حضور داشت، از هر فرصتی برای رفتن به دبی استفاده می کرد و بخصوص بعد از بازی های جمعه شب مستقیم خود را به این شهر حاشیه جنوبی خلیج فارس می رساند.

اما داستان مرخصی اخیر استوکس کمی متفاوت است و در شرایطی که برخی رسانه ها اعلام کردند که وی برای دیدن فرزندش در دبی مانده تا فرصت دیدار بیشتر و وظایف پدری اش را انجام دهد اما انتشار تصاویری از یک نایت کلاب مشهور در دبی، نشان می دهد وقت گذرانی این مهاجم ایرلندی تنها به امور خانواده اش مربوط نمی شد.

موضوع مهم این است که اگر باشگاه پرسپولیس صلاح را در این دیده که به ستاره خارجی اش مرخصی بدهد یک مساله داخلی است اما اصرار به نمایش حضور در جایی که نه در عرف جامعه و نه در عرف ورزشی چندان پذیرفته نیست جای تعجب و سوال دارد.

او که بازیکن سطح بالا و ممتازی است و شاید اگر تصمیمات درست تری در زندگی ورزشی خود می گرفت در حال حاضر در سطح اول بازی در فوتبال اروپا مشغول بود، بعد از حضور در تراکتور با توجه به اصرار به انجام برخی رفتارها در نهایت به همکاری خود با این تیم پایان داد و بعد از ثبت قرارداد با یک باشگاه ترک و حضور 15 روزه در آنجا با وقفه ای طولانی به تور پرسپولیس خورد و با این تیم قرارداد بست. با این حال با وجود اینکه او با حضور گاه و بیگاه نود دقیقه ای در زمین نشانه های واضحی از کیفیت بازی اش را نشان داده، اما به نظر می رسد وی همچنان در موضوعاتی که باعث شهرت منفی او شده، ساعی و کوشاست!

منبع: ورزش3

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 314

به "عکس ، تاخت و تاز بی پروای ستاره ایرلندی در دبی ، ترمز آنتونی استوکس را بکشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، تاخت و تاز بی پروای ستاره ایرلندی در دبی ، ترمز آنتونی استوکس را بکشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید