ساری: اگر بوکس بود، رمی ها حوله را به داخل رینگ می انداختند

به گزارش مجله گرگانلند، سرمربی تیم فوتبال ناپولی از نحوه بازی حریف شاگردانش در هفته شانزدهم سری A ایتالیا ابراز نارضایتی و آن را به ارائه ضدفوتبال متهم کرد.

ساری: اگر بوکس بود، رمی ها حوله را به داخل رینگ می انداختند

به گزارش مجله گرگانلند، به دنبال تساوی خانگی بدون گل ناپولی برابر رم، مائوریتسیو ساری، سرمربی آبی پوشان شهر ناپل از رویکرد تاکتیکی جالوروسی انتقاد کرد.

ساری که تیمش به خاطر این تساوی از اینتر صدرنشین چهار امتیاز فاصله گرفته است، در ابتدای کنفرانس خبری خود به گل مردودی اشاره داشت که رم به ثمر رساند، گلی که تعیین شد در جریان به ثمر رسیدنش توپ از خارج از میدان به داخل زمین بازی برگشته است، البته این تنها موقعیت گلزنی رم بود.

ساری در سرانجام بازی به شبکه مدیاست گفت: من نمی دانم که آیا توپ کاملاً از زمین بازی خارج شده بود یا نه اما به هر حال پیش از آن گل، خوان ایتوریه روی رائول آلبیول خطا کرده بود و گل در هر صورت مردود بود. بازی ترافیکی یک طرفه داشت و ناپولی تنها تیمی بود که فوتبال بازی می کرد. رم از نظر دفاعی بهتر از همیشه بازی کرد و ما موقعیت های گلزنی بیشتری داشتیم که درست جلوی دروازه حریف هدرشان دادیم. ما از برتری مطلقی که بر بازی داشتیم استفاده نکردیم. اگر این بازی مسابقه بوکس بود، تیم فنی رم حوله را به داخل رینگ پرتاب می کرد (حرکتی که برای اعلام تسلیم شدن بوکسور مضروب صورت می گیرد).

گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی ناپولی بعد از گلزنی در هشت بازی خانگی اخیر تیمش در سان پائولو، این بار نتوانست دروازه رم را باز کند. ساری درباره او اعلام کرد: او می توانست بهتر از این کار کند. در نیمه اول ما با اینکه چندین حرکت اشتباه داشتیم، موقعیت های فراوانی برای گلزنی به وجود آوردیم. تیم ایگواین را تنها گذاشته بود، مخصوصاً در نیمه اول. به نگاه به عملکرد تیمم از دقیقه 85 تا 93 ، شک دارم که نتیجه نگرفتنش به خاطر خستگی بوده باشد. من بیشتر فکر می کنم که رویکرد غیرمتعارف رم باعث شد که ما نتیجه نگیریم. رمی ها در لاک دفاعی فرو رفته بودند و گذر از دیوار دفاعی شان سخت بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 158

به "ساری: اگر بوکس بود، رمی ها حوله را به داخل رینگ می انداختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری: اگر بوکس بود، رمی ها حوله را به داخل رینگ می انداختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید