بی توجهی بهروز عطایی به کُری خوانی لهستانی ها

به گزارش مجله گرگانلند، سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان این که مسابقه سختی مقابل لهستان داریم، گفت: برای بازی با لهستان برنامه داریم و هدف مان مسرور کردن دل مردم است.

بی توجهی بهروز عطایی به کُری خوانی لهستانی ها

بهروز عطایی درباره آخرین شرایط تیم ملی ایران گفت: خوشبختانه بعد از نتایج قابل قبول مرحله مقدماتی و صعود به مرحله نهایی شرایط خوبی داریم. احتیاج بود بعد از آخرین مسابقه مقابل صربستان استراحتی چند روزه داشته باشیم و دور نو تمرینات از دو روز پیش شروع شده است. بر اساس برنامه تدوین شده تا سفر به ایتالیا پنج جلسه تمرین توپی و سه جلسه وزنه خواهیم داشت.

وی با بیان این که سایر تمرینات تیم ملی والیبال ایران در بولونیا پیگیری می گردد تا آماده مسابقه با لهستان شویم، اضافه نمود: بازی سخت و پرفشار مقابل لهستان خواهیم داشت و تیم ایران نیز با تمام توان آماده این مسابقه خواهد شد.

عطایی درباره تمرین توپی شب گذشته تیم ایران در گدانسک که پرفشار و خاص انجام شد، گفت: حقیقت این است که توقع از تیم تعیین است و می دانیم که چه کار های می خواهیم انجام دهیم. به عنوان مربی تیم ملی همواره برای بچه ها برترین ها را می خواهم و انتظار دارم که برترین عملکرد نیز داشته باشند. مهم انجام برترین بازی در مرحله بعد است.

وی ادامه داد: تمام کوشش را برای برترین عملکرد خواهیم داشت و این فرایند ادامه دارد. نتیجه مهم نیست، اما باید تمام کوشش و نیرو برای موفقیت داشته باشیم که اگر همدلی و هم قسم باشیم، برترین عملکرد را خواهیم داشت. از روز اول نیز اینگونه عمل کردیم و این موضوع اهمیت دارد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید نمود: کار در مرحله مقدماتی تمام شد و نتایج ملاقات های این مرحله را نیز کنار گذراشتیم. استراتژی برای مرحله نهایی بازی به بازی است تا نتیجه خاص در روز بازی رقم بخورد. بنابر این برای تک بازی با لهستان برنامه داریم.

وی توضیح داد: به نظرم ملاقات خوبی با لهستان خواهیم داشت. بازی سختی است، زیرا لهستان یک بار شکست در این رقابت ها مقابل ایران شکست خورده است و هر تیم که در این مرحله نتیجه نگیرد به مرحله نیمه نهایی نمی رسد. هر دو تیم این را می دانند. بنابر این دو تیم ایران و لهستان با تمام قدرت و هدف حداقل اشتباهات وارد این مسابقه خواهند شد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره اظهارنظر بازیکنان لهستان و حاشیه های بوجود آمده برای ملاقات حساس با ایران، گفت: توجه ای به این موضوعات نداریم و سعی می کنیم کار خود را انجام دهیم. در هفته سوم لهستان در خانه خودش بازی می کرد و محکوم به شکست حریفان بود و حق انتخاب دیگری نداشت. چون مقابل ایران شکست خورده بود باید بازی آخر را با پیروزی به سرانجام می رساند.

وی توضیح داد: دو تیم ایران و لهستان رقابت حاشیه ای در سال های اخیر داشته اند البته ملاقات هفته سوم هیچ حاشیه نداشت. اما بازیکنان و کادر فنی تیم ایران خیلی به این موضوعات توجه ندارند و همه توجه به عملکرد خودمان است. هدف این است که در جریان مسابقات متفاوت باشیم. اما شرایط بازی سبب می گردد که در جهت های نو و شرایط متفاوت قرار بگیریم. تیم لهستان از تیم های با کیفیت دنیا است و ایران نیز جزو 10 تیم برتر دنیا هست. امیدوارم بازیکنان ایران مقابل این تیم عالی بازی نمایند.

عطایی بخش اعظم موفقت های تیم ملی والیبال ایران را مرهون حمایت های مردم دانست و گفت: هدف کوشش بازیکنان شادمان کردن مردم است و امیدوارم با توجه به شرایط سخت مالی عملکرد تیم ملی والیبال ایران لبخند را به ارمغان آورد.

مرحله نهایی لیگ ملت ها 2022 از روز چهارشنبه 29 تیرماه در شهر بولونیا ایتالیا شروع می گردد و تیم ملی والیبال ایران ساعت 23 و 30 دقیقه روز پنج شنبه 30 تیرماه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف لهستان می رود.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1401 بروزرسانی: 5 مرداد 1401 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1607

به "بی توجهی بهروز عطایی به کُری خوانی لهستانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی توجهی بهروز عطایی به کُری خوانی لهستانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید