انتقاد عجیب یک نماینده مجلس به جوانان بیکار ؛ کار هست اما کارگر نیست ، مجوز واردات کارگر می خواهد

به گزارش مجله گرگانلند، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: کار هست اما کارگر نیست، از ما مجوز خواستند تا کارگر از کشورهای دیگر بیاوریم

انتقاد عجیب یک نماینده مجلس به جوانان بیکار ؛ کار هست اما کارگر نیست ، مجوز واردات کارگر می خواهد

به گزارش خبرنگاران، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: نوع نگاهم تغییر کرده و می خواهم به مساجد بروم و به مردم بگویم جوانانتان را بیاورید کارخانه تا کار کنند چراکه کار فراوان است، کار هست اما کارگر نیست. کار یک نفر در کارخانه تورم را پایین می آورد و کار یک نفر در ادارات تورم را بالا می برد.

حمیدرضا حاجی بابایی عصر شنبه 9 اردیبهشت ماه در گردهمایی شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان همدان، با بیان اینکه کارهای بزرگی در شوراهای اسلامی اجرا شده و در ادامه انجام خواهد شد، اظهار کرد: انبار غذای کشور و امنیت غذایی و مباحث استراتژیک با اهالی روستا و اعضای شوراها است و باید در نگاهمان به روستاها تجدیدنظر کنیم تا شرایط بهتر شود.

وی با اشاره به اینکه 300 میلیارد تومان برای حل مسائل آب و فاضلاب حومه همدان فراهم شده است و نگاه ها باید تغییر پیدا کند، ادامه داد: نوع نگاهم تغییر کرده و می خواهم به مساجد بروم و به مردم بگویم جوانانتان را بیاورید کارخانه تا کار کنند چراکه کار فراوان است.

حاجی بابایی اضافه نمود: کار هست اما کارگر نیست، از ما مجوز خواستند تا کارگر از کشورهای دیگر بیاوریم اما لازم است فرهنگسازی کنیم که جوانان بدانند کارخانه هم جای کار کردن برای افراد تحصیل کرده است و هیچ مسئله ای ندارد به طوریکه کار یک نفر در کارخانه تورم را پایین می آورد و کار یک نفر در ادارات تورم را بالا می برد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1402 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1742

به "انتقاد عجیب یک نماینده مجلس به جوانان بیکار ؛ کار هست اما کارگر نیست ، مجوز واردات کارگر می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد عجیب یک نماینده مجلس به جوانان بیکار ؛ کار هست اما کارگر نیست ، مجوز واردات کارگر می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید