اعلام محل برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش مجله گرگانلند، محل اکران های حضوری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران تعیین شد.

اعلام محل برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ستاد خبری جشنواره، سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران برای دومین بار برای اکران حضوری آثار راه یافته به بخش مسابقه، در پردیس سینمایی ایران مال برگزار خواهد شد.

آثار این رویداد در 2 بخش اصلی مسابقه سینمای بین الملل و مسابقه سینمای ایران در سالن های پردیس سینمایی ایران مال برای اهالی رسانه و هنرمندان حاضر در جشنواره نمایش داده می گردد. به منظور رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای مقابله با کرونا، جشنواره سی و هشتم همانند دوره گذشته بلیت فروشی نداشته و صرفا پذیرای صاحبان آثار، اهالی رسانه و دست اندرکاران برگزاری رویداد خواهد بود.

در فراخوان این رویداد بر فیلم هایی که با رویکردی خلاقانه و نوآورانه که بر نشاط اجتماعی، امید به آینده، عدالت خواهی و مبارزه با فساد، انسجام ملی و توجه به سرمایه های اجتماعی تأکید می نمایند، تاکید انجام شده است.

جشنواره سی و هشتم علاوه بر اکران حضوری در فضای آنلاین هم جریان خواهد داشت و هاشور، سامانه برخط نمایش آثار این رویداد در روز های برگزاری آن است.

سی وهشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران برای اولین بار در تاریخ سینمای ایران به اسم رویداد مورد تایید آموزشگاه اسکار، 27 مهر تا 2 آبان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 مهر 1400 بروزرسانی: 29 مهر 1400 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1336

به "اعلام محل برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام محل برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید