اختلال در پرداخت پول بنزین، مردم پول نقد همراه داشته باشند!

به گزارش مجله گرگانلند، به گزارش خبرنگاران، اسدالله قلی زاده، رئیس صنف جایگاه داران کشور در گفتگویی با صداوسیما گفته بود که تا انتها روز آدینه، امکان استفاده از کارت چند بانکی در جایگاه ها نیست و مردم هنگام سوخت گیری کارت سوخت همراه داشته باشند.

اختلال در پرداخت پول بنزین، مردم پول نقد همراه داشته باشند!

قلی زاده علت این اختلال را ادغام بانک سپه اعلام نموده بود: به علت ادغام چند بانک دیگر در سپه، با اختلال و قطعی کارت های این بانک ها فردا و پس فردا روبرو هستیم.

این دومین بار در پاییز است که سامانه بنزین دچار مشکل شده است. پیش از این یک بار دیگر و در آبان ماه، سامانه سوخت گیری مورد حمله سایبری نهاده شد. اختلال فنی سامانه سوخت گیری بنزین، ابتدا تایید نشد اما یک روز بعد، این مساله تایید شد و فهرست پمپ بنزین هایی که بنزین سهمیه ای توزیع می کردند، اعلام شد.

با این که دولت و مجلس تا زمانی که این اختلاف رفع گردد بارها اعلام کردند قرار نیست بنزین گران گردد اما اختلال حمله سایبری جایگاه های بنزین، موجب شده بود که بعضی از کاربران شبکه های اجتماعی از گران شدن بنزین، اظهار نگرانی نمایند.

قلی زاده بعلاوه گفته بود: طبق پیگیری های ما، عمده قطعی کارت های بانکی سپه تا سرانجام آدینه است و مسئولان این بانک بسیار در کوشش هستند که در روز های دیگر اختلال عمده را شاهد نباشیم.

برای مطالعه بیشتر در همین باره، گزارش تاخیر در وازیر سهمیه گازوئیل / سهمیه سوخت کامیون ها تغییر کرد؟ را هم بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 بهمن 1400 بروزرسانی: 12 بهمن 1400 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1449

به "اختلال در پرداخت پول بنزین، مردم پول نقد همراه داشته باشند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلال در پرداخت پول بنزین، مردم پول نقد همراه داشته باشند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید