احدی: حکم مدیر تیم های ملی را از 5 ماه قبل دارم

به گزارش مجله گرگانلند، سرمربی تیم ملی بوکس بزرگسالان می گوید حکم مدیر تیم های ملی بوکس را از 5 ماه قبل دارم.

احدی: حکم مدیر تیم های ملی را از 5 ماه قبل دارم

به گزارش مجله گرگانلند، امروز (سه شنبه) 19 تیر 1397 اخباری مبنی بر انتصاب اکبر احدی به عنوان مدیر تیم های ملی بوکس منتشر شد. مسئله ای که در این انتصاب قابل توجه است، تاریخ صدور حکم احدی است که به 23 بهمن ماه 1396 باز میگردد.

اکبر احدی در حال حاضر راهنمایی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران را نیز به عنوان سرمربی در اختیار دارد. او در خصوص این انتخاب گفت: این حکم از بهمن ماه سال گذشته در اختیار من است اما به دلیل شرایط موجود آن را رسانه ای ننموده بودیم. اما در حال حاضر شرایط به گونه ای است که در بعضی امور تیم های پایه نیز باید نظارت داشته باشم که به همین دلیل این حکم را علنی کردیم.

او اضافه نمود: حدود 5 تا 6 ماه است که من این حکم را دارم و مسئله ای به وجود نیامده و ان شاءالله از این به بعد هم مسئله ای به وجود نمی آید.

مدیر تیم های ملی بوکس در خصوص شرایط فعلی تیم های ملی بوکس نیز شرح داد: خوشبختانه همه تیم ها به صورت منظم اردوهای خود را پیگیری می نمایند و از آمادگی نسبتا خوبی برخوردار هستند.

او همچنین در خصوص عملکرد تیم ملی بوکس بزرگسالان در مسابقات جام پادشاهی تایلند، شرح داد: خوشبختانه این تورنمنت سطح قابل قبولی داشت و همه تیم ها با ترکیب اصلی خود در این مسابقات شرکت نموده بودند. بوکسورهای ایران نیز عملکرد قابل قبولی داشته و با تمام داشته های خود مقابل رقبا قرار گرفتند.

احدی با اشاره به تورنمنت های تدارکاتی تیم ملی بوکس شرح داد: در این چهار تورنمنت(قزاقستان، بلغارستان، مغولستان و تایلند) که شرکت کردیم رقبای آسیایی با بوکسورهای اصلی خود به میدان آمدند و من همه رقبایمان در بازی های آسیایی را دیدم. مطمئنا اگر بوکسورهای ما با همین روحیه در جاکارتا حاضر شوند می توان به کسب مدال امیدوار بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 241

به "احدی: حکم مدیر تیم های ملی را از 5 ماه قبل دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احدی: حکم مدیر تیم های ملی را از 5 ماه قبل دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید