موسسه اقتصادی استاندارد چارترز به کمک خطوط هوایی قطر شتافت

به گزارش مجله گرگانلند، این بانک سالها شریک نزدیکی در شرکت هواپیمایی قطر ایرویز بوده و با بستن این معامله در زمان های سخت ناشی از شیوع کرونا، پشتیبانی خود را از شرکت هواپیمایی ثابت نموده است.

موسسه اقتصادی استاندارد چارترز به کمک خطوط هوایی قطر شتافت

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

خبرنگاران - قطر ایرویز و استاندارد چارترز با موفقیت قراردادی در حدود 850 میلیون دلار را در رابطه با خرید هفت فروند هواپیمای بوئینگ 787 امضا کردند. این معامله، اعتماد این بانک به قطر ایرویز را نشان می دهد و همچنین رابطه محکم بین شرکت هواپیمایی قطر و استاندارد چارتر را برجسته می نماید.

رئیس گروه هواپیمایی قطر، جناب آقای اکبر آل بیکر، گفت: من از استاندارد چارترز به خاطر حمایت مستمر آنها از شرکت هواپیمایی قطر تشکر می کنم. این بانک سال ها شریک نزدیک شرکت هواپیمایی قطر ایرویز بوده و با بستن این معامله در مواقع سخت ناشی از شیوع کرونا، پشتیبانی خود را از شرکت هواپیمایی ثابت نموده است. تمرکز هواپیمایی قطر همچنان بر یافتن راه چاره هایی برای بازگشت هر چه بیشتر افراد به خانه های خود است تا در این ایام سخت با خانواده و عزیزان خود باشند و این با پشتیبانی شرکای تجاری نزدیک ما، مانند استاندارد چارترز امکان پذیر است.

مدیر اجرایی استاندارد چارترز، آقای بیل وینترز گفت: ما از همکاری ما با قطر ایرویز قدردانی می کنیم و بسیار خرسند می شویم که در این زمان سخت قرارداد معاملاتی را ببندیم. در استاندارد چارترز، ما با وجود چالش های بسار زیاد به دلیل شیوع کرونا همچنان به پشتیبانی از مشتریان خود ادامه می دهیم و مفتخریم که توانسته ایم بودجه هواپیمایی قطر را تأمین کنیم.

منبع : traveldailynews

منبع: چمدان
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 380

به "موسسه اقتصادی استاندارد چارترز به کمک خطوط هوایی قطر شتافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسسه اقتصادی استاندارد چارترز به کمک خطوط هوایی قطر شتافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید