فعلا خطر محرومیت متوجه استقلال نیست، مجیدی دستیار جدید می خواهد

به گزارش مجله گرگانلند، امیر سلطانی معاون باشگاه استقلال بعد از نشست هم اندیشی فدراسیون فوتبال با نمایندگان چند باشگاه از جمله استقلال درباره بدهی های بین المللی جوابگوی سئوالات خبرنگاران شد.

فعلا خطر محرومیت متوجه استقلال نیست، مجیدی دستیار جدید می خواهد

سلطانی در پاسخ به این سئوال که آیا در این جلسه بحث ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی برای فصل بعد مطرح شده است؟ گفت: صحبتی از ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی نشد. یکسری صحبت ها شد که قرارداد خارجی ها ریالی گردد و پیشنهادشان این بود.

معاون باشگاه استقلال درباره پرونده های باشگاه استقلال و شکایت های بین المللی از این باشگاه توضیح داد: دو نوع پرونده داریم. یکسری ها حکم نهایی گرفته شده است و از مطالباتی که در فیفا داریم آنها را پرداخت می کنیم. دو هفته پیش نامه اش را به فیفا زدیم که از مطالباتمان پول طلبکاران را بدهند. در یکسری پرونده ها هم فرصت داریم. فعلا خطری باشگاه استقلال را برای محرومیت تهدید نمی کند. با بخش بین المللی فدراسیون هم صحبت کردم. ایشان هم خوشبین بود از مطالبات ما در فیفا پرداخت گردد.

سلطانی در پاسخ به سئوالی مبنی بر پرداخت پول میلیچ و شیخ دیاباته از سوی یکی از طرفداران خارج نشین؟ گفت: من این فرد را نمی شناسم چون آقای مدیرعامل با ایشان در ارتباط است.

وی درباره تشکر باشگاه استقلال از این فرد و تکذیب پرداخت پول از سوی دو بازیکن خارجی، یادآور شد: درباره مصاحبه سعادتمند نمی توانم نظر بدهم ولی فرایند انتقال پول در اروپا بین کشورهای اروپایی سه تا پنج روز طول می کشد. ممکن است من امروز پولی واریز کنم و پنج روز دیگر به حساب بنشیند. باید صبر کنیم. شاید ادعایی که بازیکنان می نمایند شاید دو سه روز دیگر محقق گردد.

معاون باشگاه استقلال در خصوص تردید در اهلیت این فرد به مجله گرگانلند گفت: در جایگاهی نیستم که در این مورد حرف بزنم. در خصوص پرداخت ها هم نمی توانم نظری بدهم. اگر کسی یک جای جهان کاری نموده است که من مسئولش نیستم.

وی درباره احتمال کسر قرارداد بازیکنان اظهار کرد: کسر قرارداد قانون نیست. یکسری باشگاه ها و بازیکنان خودشان توافقاتی به حالت خیریه بخشی از قراردادشان را بخشیده اند تا باشگاه بتواند مسائل اقتصادی اش را حل نماید.

سلطانی در خصوص آغاز لیگ برتر هم گفت: آغاز لیگ برتر به این سادگی ها نیست. بازیکنان حداقل یک ماه فرصت می خواهند تا آماده شوند. بازی ها هم 45 روز طول می کشد. فدراسیون منتظر است ببیند فیفا تصمیمی در این خصوص می گیرد یا خیر.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا فرهاد مجیدی دستیار جدیدی را درخواست نموده است؟ گفت: بله مجیدی دستیار جدیدی خواسته است. البته این درخواست برای ابتدای دوران کاری اش بود ولی چون این مربی قرارداد داشت نمی توانستیم به خدمت بگیریم. الان مسئله ای نداریم.

معاون باشگاه استقلال در انتها درباره ناراحتی مجیدی از شرایط باشگاه استقلال هم اظهار کرد: بازهم شما درباره شخص ثالث صحبت می کنید. صلاحیت ندارم در اینباره صحبت کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 510

به "فعلا خطر محرومیت متوجه استقلال نیست، مجیدی دستیار جدید می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعلا خطر محرومیت متوجه استقلال نیست، مجیدی دستیار جدید می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید