فال ابجد امروز سه شنبه 13 دی ماه 1401؛ مراقب قول هایی که داده ای باش!

به گزارش مجله گرگانلند، فال ابجد امروز سه شنبه 13 دی ماه 1401؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز سه شنبه 13 دی ماه 1401؛ مراقب قول هایی که داده ای باش!

خبرنگاران | انسان ها همیشه در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسکمک به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 13 دی ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ج ب ج

از رفاقت با دوستان ناباب پرهیز، زیرا آن ها راه اشتباه را به تو نشان می دهد شما اهداف داری که به آن ها دست پیدا میکنی و زندگی آرام و مفرحی را خواهی داشت. اما مراقب باشید، زیرا شخصی از آشنایان است که می خواهد به تو آسیب بزند

اردیبهشت: د ج ب

همیشه مراقب قول هایی که داده ای باش و اگر مسئولیت قبول کردی آن را درست انجام بده. به افراد نیازمند کمک کن و هیچگاه از خداوند ناامید نشو. ارزو ها و اهدافت خیر است و خیلی زود با آن ها دست پیدا می کنی و اگر مشکل داری حل می گردد.

خرداد: ج آ د

همیشه با انگیزه و با انرژی باش و از غم و غصه دوری کن و هیچ گاه خدا را فراموش نکن تا مسائل رفع گردد به مسافرت برو تا ذهنت آرام گیرد. اگر شکیبا باشی و در شرایطی که اوضاع خوبی نداری طاقت بیاوری به اهداف و آرزوهایت دست پیدا می کنی.

تیر: د آ ب

برای دور بودن از هر بلا و آسیبی صدقه بده و به خداوند تکیه کن تا آسیبی به تو نرسد و، زیرا خداوند از تو محافظت میکند. شما اهدافی دارید که با انجام آن ها قطعاً باعث ضربه به خود و دیگران می گردد و برای سودی ندارد پس از آن ها بگذر.

مرداد: د ب د

شانس و اقبال تو خوب است و خداوند تو را به آنچه که میخواهی می رساند. تنها کافیست به خدا تکیه کنی و حواست رو جمع کنی که او همیشه همراه توست. از سرمایه ات در انجام کار های درست و حلال بهره ببر و هیچگاه کار های بد انجام نده، زیرا به تو ضربه می زند و قطعاً نتایج بدی دارد.

شهریور: ج آ ج

فردی می خواهد به تو ضربه بزنذ پس مراقب خودت باش و هیچگاه نسبت به خدا ناامید نشو. به خاطر آینده خود نگران نباش، زیرا خوشبخت می شوید و اگر خواسته و اهدافی داری در صورتی که به پند و نصیحت دیگران گوش کنی و از آن ها استفاده نمایی دست پیدا میکنی و قطعا پیروز خواهی شد.

مهر: د ج د

اهداف بلندی در سر دارید که برای رسیدن به آن ها باید از خداوند مدد بجویید. کمی شکیبای کنید و سعی کنید که پشتکار تان را بیشتر کنید و از تنبلی و کاهلی دست بکشید. به زودی از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار خواهید گرفت و شخصی به حمایت از شما خواهد پرداخت پس نگران نباشید.

آبان: ج ج آ

نیتتان خیر است و تصمیم دارید تا دست به کاری بزنید که نه تنها به خودتان بلکه به افراد نیازمند هم کمک فراوان خواهد رساند پس خداوند شما را کمک خواهد نمود. اگر غم و اندوهی در زندگیتان دارید به زودی رفع خواهد شد و شخصی در این راه کمکتان می نماید. سعادت و خوشبختی فراوانی در انتظارتان است فقط کافیست کمی شکیبا باشید تا به آن ها دست پیدا کنید.

آذر: د ب ج

مسائل فراوانی در زندگی تان وجود دارد و ممکن است شخصی موجب رنجش فراوان شما شده باشد، اما سریعاً از کارش پشیمان میگردد و به جانب شما باز خواهد گشت. اگر قصد دارید تا سفری را شروع کنید حتما بروید که به خیر و صلاحتان میباشد و سود و منفعت خوبی برایتان به همراه خواهد داشت.

دی: ب ج ب

برای اینکه بتوانید به هر آنچه که میخواهید دست پیدا کنید باید به حرف های بزرگتر هایتان توجه کنید و آن ها را بپذیرید. مدتهاست که آرزویی در دل دارید و از رسیدن به آن ناامید شده اید، اما نباید توکلتان را نسبت به خداوند از دست بدهید چراکه او شما را به آرزویتان خواهد رساند. اموالی به دستتان میرسد که از راه حرام کسب شده است بهتر است از آن صرف نظر کنید.

بهمن: د آ آ

به زندگی امیدوار باشید و سعی کنید تا خداوند را در تمامی اموراتتان در نظر بگیرید تا همیشه سعادتمند و خوشبخت شوید. زنی بسیار به شما حسادت میکند که اگر مراقب نباشید از جانب او ضربه بدی خواهید خورد. به زودی امر ازدواج و خواستگاری پیش دارید و سعادت خوشبختی فراوان نصیبتان می گردد

اسفند: ب ج د

تنها در صورتی می توانید به اهدافتان دست پیدا کنید که زبانتان را نگاه دارید و اسرار تان را جایی بازگو نکنید در غیر اینصورت همیشه دچار آسیب خواهید شد. وارد راهی می شوید که به خیر و صلاحتان نمی باشد و باید هر چه سریعتر از آن خارج شوید. دست به معاملاتی میزنید که ممکن است کمی دچار ضرر و زیان شوید، اما جای نگرانی وجود نخواهد داشت و جبران می گردد.

منبع: فرادید
انتشار: 18 دی 1401 بروزرسانی: 18 دی 1401 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1694

به "فال ابجد امروز سه شنبه 13 دی ماه 1401؛ مراقب قول هایی که داده ای باش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز سه شنبه 13 دی ماه 1401؛ مراقب قول هایی که داده ای باش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید