عمران خان: هیچ وقت مانع اعتصاب فضل الرحمان نخواهیم شد

به گزارش مجله گرگانلند، نخست وزیر پاکستان گفت: اعتصاب تعدادی مخالف مانع فعالیت دولت نخواهد شد و تا زمانی که قانون اساسی را زیر پا نگذارند مانع اعتصاب آنها نمی شویم.

عمران خان: هیچ وقت مانع اعتصاب فضل الرحمان نخواهیم شد

به گزارش دفتر منطقه ای مجله گرگانلند به نقل از اکسپرس نیوز، عمران خان نخست وزیر پاکستان گفت: اعتراض عده ای مخالف دولت نمی تواند باعث ساقط شدن یک دولت قانونی شود.

وی شرح داد: احزاب اپوزیسیون هر چقدر مایل هستند اعتصاب برگزار کنند، دولت اسلام آباد مانع آنها نخواهد شد.

نخست وزیر پاکستان گفت: اگر معترضین قانون کشور را زیر پا گذاشته و بخواهند علیه منافع ملی اقدام کنند با آنها برخورد جدی صورت می گیرد.

رهبر حزب تحریک انصاف افزود: ما با سران اپوزیسیون به توافق هایی دست پیدا کرده ایم ولی اگر آنها بخواهند توافق های خود را زیر پا بگذارند با برخورد جدی ما روبرو می شوند.

سایر اعضای ارشد حزب تحریک انصاف از عمران خان خواستند ضمن سخنرانی در تلویزیون مردم را از خطر اعتراضات فضل الرحمان آگاه کند.

این در حالی است که عمران خان بارها تاکید کرده بود: احزاب اپوزیسیون زمان نامناسبی را برای برگزاری اعتراضات علیه دولت انتخاب کرده اند.

فضل الرحمان که دیروز تظاهرات خود را به اعتصاب تبدیل کرده است نتوانست احزاب مردم و نواز را با خود همراه کند و در مهلت 48 ساعته ای که به دولت پاکستان داده تا استعفا کند تنها است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 36

به "عمران خان: هیچ وقت مانع اعتصاب فضل الرحمان نخواهیم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمران خان: هیچ وقت مانع اعتصاب فضل الرحمان نخواهیم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید