شروع محدودیت های ترافیکی جاده ای از امروز

به گزارش مجله گرگانلند، محدودیت های ترافیکی از امروز در جاده های شمال آغاز می شود.

شروع محدودیت های ترافیکی جاده ای از امروز

مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 4 آبان ماه تا روز شنبه 7 آبان در جاده های شمال اعمال می شود که بر اساس آن تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 روز شنبه از محور های کرج - چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع می باشد.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز های چهارشنبه و پنج شنبه از مرزن آباد به کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 22 همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت مقطعی یکطرفه انجام می شود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر ها کماکان از محور هراز ممنوع می باشد.

تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روز های پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع می باشد.

اجرای این محدودیت ها منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو خواهد شد.

خبرنگاران مازندران ساری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آبان 1401 بروزرسانی: 4 آبان 1401 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1662

به "شروع محدودیت های ترافیکی جاده ای از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع محدودیت های ترافیکی جاده ای از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید