ستاره ملی پوش و نزدیک به گل محمدی در پرسپولیس؟

به گزارش مجله گرگانلند، یکی از آخرین شایعات پیوستن مرتضی پورعلی گنجی به پرسپولیس به عنوان جانشین محمدحسین کنعانی زادگان در فصل آینده است.

ستاره ملی پوش و نزدیک به گل محمدی در پرسپولیس؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شنیده شده است باید این مرتبه انتقال مرتضی پورعلی گنجی به پرسپولیس را جدی گرفت چرا که با خاتمه لیگ چین، قرارداد این بازیکن با تیمش به اتمام می رسد و به عنوان بازیکن آزاد قادر است به هر تیمی برود.

پورعلی گنجی اصالتاً یکی از طرفداران پرسپولیس است و در چند سال اخیر نیز همواره یکی از گزینه های پیوستن به پرسپولیس بوده اما پیشنهادات مالی بهتر تیم های قطری و چینی مانع از حضور او در لیگ ایران شد. این بار اما سرمربی پرسپولیس یحیی گل محمدی است که مرتضی پورعلی گنجی در نفت تهران شاگردش بوده و حتی با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی دارند.

این درحالیست که می توان گفت کنعانی زادگان به طور قطعی از این تیم جدا شده تا فصل آینده در لیگ ستارگان قطر بازی کند. این مدافع ملی پوش قرار است همان راهی را برود که شجاع خلیل زاده پیش از این رفته بود و پرسپولیس ناچار است مدافعی مناسب و با تجربه جانشین او کند اما اسم این مدافع به طور قطع مرتضی پورعلی گنجی نیست. چرا؟

او که سال گذشته از تیم العربی قطر جدا شد و به شنژن رفت با این تیم چینی یک سال دیگر قرارداد دارد. بنابراین مرتضی پورعلی گنجی ملی پوش اگر هم خودش بخواهد قادر به جدایی از تیم فعلی خودش نیست و نمی تواند پرسپولیسی شود.

البته ناگفته نماند مرتضی پورعلی گنجی مدافع مورد علاقه یحیی گل محمدی است که خاطرات خوبی از دوران همکاری با نفت تهران در ذهن دارند. با این وجود این دو رفیق قدیمی یا استاد و شاگرد شناخته شده نمی توانند حداقل در فصل آینده همکاری دوباره ای را تجربه کنند.

از آن گذشته دوستان نزدیک مرتضی پورعلی گنجی گواهی می دهند که این مدافع بابلی و ملی پوش یکی از طرفداران قدیمی پرسپولیس بوده که در کودکی و نوجوانی علاقه زیادی به این تیم تهرانی داشته است.

امید عالیشاه هافبک فعلی پرسپولیس و کاپیتان دوم این تیم نیز از جمله دوستان صمیمی مرتضی پورعلی گنجی به حساب می آید که زمان حضور این مدافع ملی پوش در نفت تهران با یکدیگر در یک خانه مشترک زندگی می کردند. آن زمان هم شنیده می شد پورعلی گنجی به خاطر امید عالیشاه پرسپولیسی می شود اما این اتفاق رُخ نداد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1209

به "ستاره ملی پوش و نزدیک به گل محمدی در پرسپولیس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره ملی پوش و نزدیک به گل محمدی در پرسپولیس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید