ریئس پلیس تهران اطلاع داد: امنیت کامل در پایتخت

به گزارش مجله گرگانلند، رئیس پلیس پایتخت با تأکید بر این که تهران در کمال امنیت و آرامش است گفن: اجازه نخواهد داد کسی خدشه ای به این مهم وارد نماید.

ریئس پلیس تهران اطلاع داد: امنیت کامل در پایتخت

به گزارش مجله گرگانلند به نقل از مشرق، رئیس پلیس پایتخت گفت: امنیت بستر پیشرفت جامعه است از این رو دشمنان همیشه درصدد ایجاد ناامنی، آشوب و بلوا در کشور عزیز ما هستند که به طور حتم با سرپنجه های قدرتمند پلیس روبرو خواهند شد.

سردار حسین رحیمی در قرارگاه امام علی (ع) با اشاره به اینکه دشمنان همیشه درصدد ایجاد ناامنی، تشویش افکار عمومی جامعه و ترویج احساس ناامنی در جامعه هستند، بیان داشت: نیروی انتظامی با اقتدار حافظ امنیت و آرامش مردم است و اجازه نخواهد داد کسی خدشه ای به این مهم وارد نماید.

رئیس پلیس پایتخت با تأکید بر این که تهران در کمال امنیت و آرامش است و هیچ گونه موارد امنیتی نداریم، عنوان داشت: ما خود را خادم و خدمتگزار مردم می دانیم و به این خدمتگزاری افتخار می کنیم .

وی با اشاره به حضور پر رنگ یگان های انتظامی در سطح شهر در قالب برگزاری رزمایش امنیت، گفت: امنیت بستر پیشرفت جامعه است از این رو دشمنان همیشه درصدد ایجاد ناامنی، آشوب و بلوا در کشور عزیز ما هستند که به طور حتم با سرپنجه های قدرتمند پلیس روبرو خواهند شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 172

به "ریئس پلیس تهران اطلاع داد: امنیت کامل در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریئس پلیس تهران اطلاع داد: امنیت کامل در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید