روایت روزنامه قطری از اشتیاق سپاهان برای رویارویی با السد، هراس تیم قطری از مصدمیت بازیکنانش

به گزارش مجله گرگانلند، روزنامه الشرق قطر از زوایای مختلفی به آنالیز بازی تیم های السد و سپاهان ایران در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

روایت روزنامه قطری از اشتیاق سپاهان برای رویارویی با السد، هراس تیم قطری از مصدمیت بازیکنانش

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگاران، در بخشی از گزارش روزنامه الشرق قطر در نسخه چاپی امروز (یکشنبه) آمده است: تیم سپاهان با قدرت آماده بازی با السد در شهر دوحه می گردد. این تیم برای از دست ندادن زمان چند روز زودتر به دوحه آمد تا آماده سازی خود را برای این بازی دنبال کند. این مسئله نشان دهنده اشتیاق سپاهانی ها برای رویارویی با السد و احتیاجمندی به کسب یک نتیجه خوب است.

این روزنامه قطری سپس با اشاره به قیمت 50 ریالی بلیت بازی تیم های السد و سپاهان و شروع فروش در فروشگاه رسمی این باشگاه نوشت: هراس السد در روزهای باقی مانده تا این بازی، عدم مصدومیت بازیکنانش است. پس از مصدومیت سالم الهاجری و علی اسد که بازیکنان اصلی السد بودند احتیاط بیشتری در برنامه های کادر فنی این تیم قرار گرفته است. هراس از مصدومیت بازیکنان اصلی در تیم السد با توجه به در پیش روبودن بازی های مهم لیگ قهرمانان آسیا همچنان وجود دارد. کادر فنی السد احتیاجمند تمامی بازیکنان کلیدی در چالش های آینده است و مراقب سلامت جسمانی آنها خواهند بود.

الشرق در انتها این گزارش آورده است: بغداد بونجاح، مهاجم الجزایری تیم السد پس از گلزنی در بازی هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا با تیم النصر عربستان برابر سپاهان نیز به دنبال ادامه این فرایند خواهد بود. السد برای صدرنشینی در گروه به پیروزی در این بازی احتیاج دارد و بغداد بونجاح نیز در اندیشه تداوم موفقیت هایش است.

تیم های السد و سپاهان ساعت 19:5 دقیقه سه شنبه هفته جاری در بازی هفته دوم گروه D لیگ قهرمانان آسیا رو در روی هم قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 274

به "روایت روزنامه قطری از اشتیاق سپاهان برای رویارویی با السد، هراس تیم قطری از مصدمیت بازیکنانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت روزنامه قطری از اشتیاق سپاهان برای رویارویی با السد، هراس تیم قطری از مصدمیت بازیکنانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید