دو اثر تازه از رفیع افتخار وارد بازار نشر شد

به گزارش مجله گرگانلند، تهران (پانا) - رفیع افتخار نویسنده کودک و نوجوان از انتشار دو کتاب نو خود با عناوین وحشت در خانه شماره 4 و بزرگ شدی ریزه میزه برای بچه ها و نوجوانان اطلاع داد.

دو اثر تازه از رفیع افتخار وارد بازار نشر شد

به گزارش روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، افتخار درباره مضمون کتاب وحشت در خانه شماره 4 گفت: همواره دوست داشتم برای نوجوانان داستان های پلیسی، مهیج و ماجرایی بنویسم.

وی اضافه نمود: زمان بچگی خوره این نوع کتاب ها بودم؛ کتاب هایی که شخصیت های آن مایک هامر سامسون و لاوسون و ریچارد بودند. خاطرم هست وقتی دوره ابتدایی بودم کتاب قطور وحشت در ساحل نیل را از بعد از ظهر تا نیمه شب می خواندم و تا صبح کابوس می دیدم. حالا وحشت در خانه شماره 4 را نوشته و سعی نموده ام داستانی امروزی باشد؛ بنابراین آن را با سرنوشت و زندگی بچه ها کار گره زدم.

مؤسسه انتشارات قدیانی رمان نوجوان وحشت در خانه شماره 4 را با شمارگان 1100 نسخه و قیمت 27 هزار تومان منتشر نموده است.

این عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان بعلاوه از ورود کتاب بزرگ شدی ریزه میزه به بازار نشر کتاب کودک اطلاع داد و اضافه نمود: مضمون این داستان که به وسیله نشر جمال برای بچه ها 9 تا 11 سال منتشر شده، در حوزه داستان انقلاب است.

خنده های پرتقالی، خنده های زنجبیلی، طلسم خانه عنکبوت ها، برعسوس، برسد به دست دوست، دنیای آرزوها، از ورای یک خاطره، تعطیلات بامزه یخمک، ساپروفیت، شب نشینی با عموبسک، راز صورتی من، پنبه و پری و پستچی، کلاس اولی ها و شاه در قاب از آثار پیشین رفیع افتخار به شمار می رود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 اسفند 1400 بروزرسانی: 17 اسفند 1400 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1487

به "دو اثر تازه از رفیع افتخار وارد بازار نشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو اثر تازه از رفیع افتخار وارد بازار نشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید