خبرنگاران پاسخ AFC به ایران: شیخ سلمان اطلاعی از میزبانی بحرین نداشت

به گزارش مجله گرگانلند، تهران- خبرنگاران- کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون ایران از تصمیم اهدای میزبانی به بحرین توسط دبیرکل AFC خبر داد و اظهار داشت که شیخ سلمان از این تصمیم اطلاعی نداشته است.

خبرنگاران پاسخ AFC به ایران: شیخ سلمان اطلاعی از میزبانی بحرین نداشت

تصمیم میزبانی به بحرین توسط دبیرکل AFC بود

به گزارش خبرنگاران؛ پس از پیگیری های مسئولین فدراسیون در مورد میزبانی رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 در بحرین، کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به ایران از تصمیم اهدای میزبانی به بحرین توسط دبیرکل AFC خبر داد و گفت که شیخ سلمان از این تصمیم اطلاعی نداشته است. متن نامه به شرح زیر است:

آقای منصور قنبرزاده

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران

موضوع: درخواست جلسه بسیار فوری

بازگشت به نامه مورخ 16 مارس 2021 ریاست فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران (به شماره 9953696) خطاب به ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد موضوع فوق، بدینوسیله خوشوقتم به اطلاع برسانم ریاست AFC از ریاست فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران دعوت نموده است در جلسه 3 آوریل 2021 در منامه بحرین حضور بهم رساند.

این جلسه فرصتی را فراهم خواهد نمود تا AFC و فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران همکاری های فی مابین را تقویت نمایند. بخش اداری با FFIRI در تماس خواهد بود تا هماهنگی های لازم را برای این جلسه به عمل آورد.

ضمن تشکر از FFIRI برای ابراز تمایل جهت میزبانی دور دوم مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی 2022 قطر و 2023 جام ملت های آسیا به اطلاع می رساند که این تصمیم پس از بررسی های لازم و دقیق، فاکتوربندی بخش های مختلف شامل استانداردهای استادیوم ها/ امکانات پیشنهادی، ارزیابی ریسک های مرتبط با هماهنگی های لجستیک، تجاری و مالی برای تیم های شرکت نماینده و همچنین شرایط کشورها از نظر شیوع کووید19، توسط دبیرخانه کل AFC اتخاذ شده است و رئیس AFC دخالتی در تصمیم اتخاذ شده توسط دبیرخانه کل AFC ندارد.

از علاقمندی شما برای میزبانی مسابقات علیرغم چالش های ایجاد شده به دلیل شرایط پاندمیک تشکر و قدردانی نموده و به شما اطمینان می دهیم که AFC به حمایت های خود از شما برای دستیابی به اهداف موردنظر ادامه خواهد داد.

با تشکر از شما و به امید خوش آمدگویی به ریاست فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران به بحرین.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1060

به "خبرنگاران پاسخ AFC به ایران: شیخ سلمان اطلاعی از میزبانی بحرین نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پاسخ AFC به ایران: شیخ سلمان اطلاعی از میزبانی بحرین نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید