جزئیات کشف فساد 20 هزار میلیاردی در شهرداری

به گزارش مجله گرگانلند، رئیس شورای عالی استان ها جزئیات کشف فساد 20 هزار میلیاردی در شهرداری را اظهار داشت و گفت: تا انتها امسال 40 هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری بازگردانده می گردد. فساد 20 هزار میلیاردی در این دوره مدیریت شهری کشف شد و بخشی از اموال عودت داده شد. این کار ها در ادوار قبل مدیریت شهری اجرا شده بود و در این دوره حق شهر به مردم بازگرداننده شد.

جزئیات کشف فساد 20 هزار میلیاردی در شهرداری

به گزارش فارس، پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها و نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران اینگونه شرح داد: 20 هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری تهران بازگردانده شده است. 110 مورد از املاک شهرداری که دست بعضی افراد بوده برگردانده شده است. یکی دیگر از موضوعات بحث باملند بوده است که کار بزرگی است. قیمت آن حدود 14 هزار میلیارد تومان بوده، اما قیمتی که برای آن گذاشته بودند 600 میلیارد تومان بوده است.

موضوع دیگر در این فساد 20 هزار میلیاردی که کشف شده است بحث پارکینگ چیتگر بود که رقم آن حدود 450 میلیارد تومان بوده است. این اقدامات در شهرداری تهران شروع و ادامه دارد و تا انتها امسال 40 هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری بازگردانده می گردد.

حقوق و مزایای مدیران در شهرداری و شورا بر اساس یک اشل حقوقی انجام می گردد. قطعا اگر تخلفی صورت گیرد ما خودمان با آن برخورد جدی می کنیم. ببینید اینکه چطور فیش های حقوقی منتشر گردد موضوعی است که در حال پیگیری است، اما باید دید که قانون هم در این زمینه چه تکالیفی را بر عهده ما گذاشته و ما قطعا بر اساس قانون عمل می کنیم. ما چیز پنهانی از مردم در مدیریت شهری نداریم.

منبع: فرارو
انتشار: 19 خرداد 1402 بروزرسانی: 19 خرداد 1402 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1759

به "جزئیات کشف فساد 20 هزار میلیاردی در شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات کشف فساد 20 هزار میلیاردی در شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید