آقای شهردار با بولدوزر از روی 100 موتور رد شد!

به گزارش مجله گرگانلند، مقامات شهر نیویورک روز سه شنبه نزدیک به 100 موتورسیکلت غیرمجاز را نابود کردند.

آقای شهردار با بولدوزر از روی 100 موتور رد شد!

به گزارش خبرنگاران، اریک آدامز شهردار گفت که مصمم است وسایل نقلیه خطرناک را از خیابان شهر ریشه کن کند.

در مجموع، 92 مورد از موتور های غیرقانونی زیر یک بولدوزر در بروکلین پودر شد، و آدامز قول داد که به جنگ با موتور های غیرمجاز ادامه می دهد.

شهردار در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: نیروی پلیس نیویورک برای خلاص شدن از شر این موتور های خاکی بلند، ترسناک، خطرناک و غیرقانونی که در خیابان های ما هستند، کار سختی انجام دادند.

وی اضافه کرد: سال ها شاهد بودیم که چه اتفاقی می افتد آن ها تحت کنترل قرار می گیرند، اما عملیاتیی برای از بین بردن آن ها اجرا نشد. آن ها به رشد خود ادامه دادند.

آدامز گفت: من از قول و تعهدات خود برای خلاصی خیابان ها از شر این موتور ها و تبدیل همه محله هایمان به مکانی امن که مردم می توانند در آن حرکت کنند، کوتاه نخواهم آمد. همانطور که از تعداد موتور های امروز اینجا می بینید، ما به قول خود عمل می کنیم.

وی گفت که پلیس نیویورک تا کنون در سال جاری حدود 900 موتورسیکلت و چهارچرخ را از خیابان های بزرگ خارج کرده است که نشان دهنده افزایش 88 درصدی نسبت به سال گذشته است.

آدامز اضافه کرد: امروز که در سایه برج آزادی ایستاده ایم، خود را از شر این ماشین آلات مخربی که در خیابان های ما هستند رها می کنیم.

او گفت: آن ها امروز درهم شکسته خواهند شد تا دیگر هرگز نتوانند شهر ما را به وحشت بیاندازند، تک تک آن ها به ضایعات فلزی تبدیل شده و در نهایت بازیافت خواهند شد.

آدامز گفت که این وسایل نقلیه برای اطمینان از عدم بازگشت به شهر و خرابی بیشتر در خیابان ها مجدداً فروخته نشدند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 تیر 1401 بروزرسانی: 29 تیر 1401 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1601

به "آقای شهردار با بولدوزر از روی 100 موتور رد شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای شهردار با بولدوزر از روی 100 موتور رد شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید