آجورلو: اجازه نمی دهیم در اتاق های شان بنشینند و برای فوتبال ما مشخص تکلیف نمایند، منسجم باشیم هیچکس نمی تواند به ما زور بگوید

به گزارش مجله گرگانلند، کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال که امروز میهمان نشست اتحادیه فوتبال باشگاه های ایران بود گفت: به آنهایی که نشسته اند در اتاق های شان و می خواهند برای فوتبال معین تکلیف نمایند، می گوییم اجازه نخواهیم داد برای سرنوشت ما تصمیم بگیرند.

آجورلو: اجازه نمی دهیم در اتاق های شان بنشینند و برای فوتبال ما مشخص تکلیف نمایند، منسجم باشیم هیچکس نمی تواند به ما زور بگوید

به گزارش خبرنگاران، مصطفی آجورلو که در مجموعه الغدیر تهران حضور یافته بود، ابتدا برنامه های خود در قالب افق چشم انداز و برنامه تفصیلی ارتقای ساختار فوتبال ایران را تشریح کرد و در ادامه گفت: من پیش از این هم علاوه بر شبکه سوم در دو برنامه دیگر حضور یافتم و مقابل جمعی از دوستان و اعضای محترم مجمع برنامه های خود را ارائه کردم. جوابگوی سؤالات تک تک عزیزان هم هستم، اما این درست نیست که ما در یک جا بنشینیم در خصوص برنامه های مان صحبت کنیم و آنها بروند در اتاق خودشان در جای دیگر سرنوشت فوتبال ایران را رقم بزنند.

مدیرعامل پیشین باشگاه های پاس و ترکتورسازی اضافه نمود: تا امروز مشکل ما در فوتبال عدم همدلی و اتحاد بود. اگر کنار هم قرار بگیریم و منسجم باشیم هیچکس نمی تواند به ما زور بگوید. آنها فکر می نمایند مصلحت و منافع فوتبال و کشور را بهتر از ما درک می نمایند؟ قطعاً در اشتباه هستند. متأسفانه می بینیم و می دانیم که می خواهند دخالت نمایند. برای خودشان گزینه انتخاب می نمایند. حرف من با آن بخش هایی که هیچ ارتباطی با فوتبال ندارند، این است که شما کار را به اینجا رساندید و این مسائل را ایجاد کردید. لازم نیست این فرد و آن فرد را ببرید و بیاورید که می خواهید چه کسی رئیس بشود یا نشود. این موضوع ارتباطی به شما ندارد. شما به ما اعتماد ندارید؟ من می گویم این ما هستیم که به شما اعتماد نداریم و خودمان برای فوتبال تصمیم می گیریم.

آجورلو همچنین گفت: من 40 سال عمرم را در فوتبال گذاشتم، فوتبال بازی کردم، مربیگری فوتبال را یاد گرفتم و 30 سال هم مدیریت فوتبال کردم. زندگی ما فوتبال بوده است در همه این سال ها و منافع کشورمان را هم بهتر از آنها می بینیم و می شناسیم. چرا افراد را صدا می زنید و می گویید از این فرد حمایت کن و می خواهید فرد موردنظر خودتان را به کرسی بنشانید؟

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال همچنین گفت: در خصوص موضوع اقتصاد فوتبال پیش از این هم گفتم اگر ما همدل باشیم و متحد به خواسته ای که داریم، دست خواهیم یافت. 15 سال پیش که در اتحادیه بودم می توانستیم همین مشکل حق پخش را حل کنیم. برخی از دوستان رفتند امضا کردند که ما ادعایی نداریم. اگر همان روز متحد و منسجم بودیم تا امروز وضع فوتبال به اینجا نمی رسید که همه باشگاه ها بدهکار باشند. محور فوتبال در دنیا باشگاهداری حرفه ای است و من به شما می گویم قرار است در کنار هم و با اتحاد و انسجام این مسائل را حل کنیم. از هیچ مسئله ای هم در این راستا نمی ترسیم. تا امروز حق ما را ندادند، چون همدل و متحد نبودیم. امیدوارم آینده فوتبال به شکلی رقم بخورد که از این شرایط خارج شویم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1009

به "آجورلو: اجازه نمی دهیم در اتاق های شان بنشینند و برای فوتبال ما مشخص تکلیف نمایند، منسجم باشیم هیچکس نمی تواند به ما زور بگوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آجورلو: اجازه نمی دهیم در اتاق های شان بنشینند و برای فوتبال ما مشخص تکلیف نمایند، منسجم باشیم هیچکس نمی تواند به ما زور بگوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید