نباید مسائل پرسپولیس را نادیده گرفت، عدالت یعنی برگزاری ادامه لیگ

به گزارش مجله گرگانلند، حمید درخشان در مصاحبه با خبرنگار مهر، درباره احتمال ادامه نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر گفت: شیوع ویروس کرونا باعث کاهش روحیه اجتماعی در کشور شد. قطعاً آغاز دوباره رقابت های لیگ برتر می تواند نشاط را به مردم بازگرداند. اولویت را برای برگزاری بازی ها بایستی روی سنجش سلامت کشور معین کرد. اگر قرار است ادامه بازی های فصل جاری لطمه جدی به تماشاگران فوتبال بزند بهتر است که شاهد برگزاری آنها نباشیم. مهم نیست فوتبال ایران یک فصل را به طور کامل پشت سر نگذارد. اگر یک نفر از طرفداران و دست اندرکاران مسابقات به خاطر برگزاری بازی ها دچار مشکل گردد روح فوتبال آزار می بیند.

نباید مسائل پرسپولیس را نادیده گرفت، عدالت یعنی برگزاری ادامه لیگ

پیشکسوت پرسپولیس درباره ادعای بعضی تیم ها مبنی بر عدم برگزاری بازی ها به دلیل شرایطی که در جدول دارند تاکید نمود: اینکه بعضی مدیران بخواهند از شرایط بوجود آمده سوء استفاده نمایند واقعاً بی انصافی است. باید عدالت را برای تمام تیم های فوتبالی در نظر گرفت. باشگاه هایی که در لیگ دسته اول برای صعود به لیگ برتر کوشش می نمایند احتیاج به ادامه بازی های خود دارند و تیم هایی نظیر پرسپولیس هم برای تکرار قهرمانی خود می جنگند. بهترین راه برای تحقق عدالت برگزاری به جامانده بازی های لیگ برتر است.

وی درباره بلاتکلیفی مدیریتی در باشگاه پرسپولیس گفت: قبلاً هم گفته ام که ادامه این شرایط قطعاً به ضرر پرسپولیس خواهد بود. نباید پشت قهرمانی های این تیم پنهان شد و مسائل زیادی که این تیم در ساختار مدیریتی خود دارد را نادیده گرفت. واقعاً پولی که به خارجی های کم کیفیت می دهیم زور است. هرسال هم از همین انتقال ها متضرر شده ایم اما آقایان به اصطلاح مدیر، فرایند کاری خود را تغییر نمی دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 509

به "نباید مسائل پرسپولیس را نادیده گرفت، عدالت یعنی برگزاری ادامه لیگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نباید مسائل پرسپولیس را نادیده گرفت، عدالت یعنی برگزاری ادامه لیگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید