کشف 35 تن چوب جنگلی قاچاق در لنگرود

به گزارش مجله گرگانلند، خبرنگاران/گیلان فرمانده انتظامی لنگرود از کشف 35 تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش 450 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

کشف 35 تن چوب جنگلی قاچاق در لنگرود

سرهنگ مجید نیکوئی در گفت وگویی با بیان اینکه طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت برخورد با قاچاقچیان چوب در سطح شهرستان لنگرود به اجرا درآمد، اظهار کرد: کارآگاهان آگاهی در پی دریافت خبری مبنی بر دپو چوب قاچاق در محوطه یک کارگاه، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه با تحقیقات نامحسوس به عمل آمده از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند، افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

سرهنگ نیکویی با اشاره به اینکه در بازرسی از این مکان 35 تن چوب جنگلی قاچاق از نوع توسکا و اوجا کشف شد، گفت: در این رابطه متهم 36 ساله دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد؛ کارشناسان ارزش ریالی چوب های کشف شده را 450 میلیون ریال اعلام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با اشاره به اینکه قطع درختان تبعات زیست محیطی زیادی در پی دارد از شهروندان خواست، در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 499

به "کشف 35 تن چوب جنگلی قاچاق در لنگرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 35 تن چوب جنگلی قاچاق در لنگرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید